2733
2734

بعد دوستان کاملا منظور منو اشتباه برداشت کردن که همه چیز که از مد نمی افته،، مگه مذهب لباسه که مد باشه یا نباشه

درصورتی منظور من این بود

الان دنیا یجوری شده که 

خوب بودن مد نیست 

سالم بودن مد نیست

مذهبی بودنم مد نیست

زشتی خرابی کثافت مد شده  بی حیایی و نامردی مد شده 

منظور از استفاده کلمه مد پشت کلمه مذهب این بود که تعداد زیادی از این افراد جامعه ما دیگه تو این فازا نیستن الان خوب بودن مد نیست بدی که وزشتی مد شده

که واقعیت هم گفتم 

بعد طرف حمله میکه به من که برای چی گفتی مذهب مد نیست  

سومین کاربری هست دوباره تعلیق شدم____ناشناسم هست https://abzarek.ir/service-p/msg/1844780

این جا بعضیا منظور رو اشتباه با فکر ناقصشون برداشت می کنن و حمله می کنن برات مهم نباشه

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

ان شاءالله دوباره مد بشه مذهب و ایمان واقعی البته،و مذهبی نمایی از بین بره

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

من متوجه منظورت شدم

هر انسانی باید تلاش کنه خودش خوب باشه ربطی به مذهب و غیره نداره

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

میفهم منظورت چیه و موافقم 

ولی الان بازم دعوا میشه

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2740
یعنی هرکی مذهبی نیست بی حیائه؟😐😂

مذهب و حیا کاملا مکمل همن،ولی بی مذهب بودن با بی حیایی در تناقض نیست!حرف استارتر چیزی دیگه بود اشتباه برداشت نکنید🪴

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

ربطی به مد ندارن بحث اولویته پرسپکتیو و دیدگاه هر آدمی متفاوته من الان دهه هشتادی هستم در حد خودمم هم مذهبی هستم و هم نیستم یعنی جوری که سعی میکنم به تعادل برسونم هم به خودم میرسم و... و هم سعی میکنم به عبادان برسم به نظرم درستشم همینه

یعنی هرکی مذهبی نیست بی حیائه؟😐😂

پناه برخدا 

دارم مگیم کلا بدی مد شده است خوبی از مد افتاده

حالا این بدی میتونه دروغ وبی حیایی و نامردی باشه

این خوبی هم میتونه مذهب وخدا شناسی و صداقت و پاکی باشه

سومین کاربری هست دوباره تعلیق شدم____ناشناسم هست https://abzarek.ir/service-p/msg/1844780
نریزید سرم ولی ادم های مذهبی بعضیاشون خ متعصب هستن نمیشه این چیزارو بشون گف

مذهب و ایمان اونها واقعی نیست❌

مذهب و حیا کاملا مکمل همن،ولی بی مذهب بودن با بی حیایی در تناقض نیست!حرف استارتر چیزی دیگه بود اشتبا ...

اصلا این چیزایی که مطرح شد ربطی به مذهبی و غیر مذهبی نداره 

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!
ربطی به مد ندارن بحث اولویته پرسپکتیو و دیدگاه هر آدمی متفاوته من الان دهه هشتادی هستم در حد خودمم ه ...

متوجه هستم چی میگی

ولی 90 درصد آدما تحت تاثیر جو جامعه هستن و یک شخصیت واحد برای خودشون ندارن

2706