2737
2739
عنوان

وزن نینی

266 بازدید | 24 پست

سلام خانوما 

من پنجشنبه رفتم سونوگرافی ۳۳ هفته و ۵ روز بودم گفت وزن نی نیم ۲.۴۰۰ تاست کسی میدونه این یه ماهی ک موند تا زایمانم هفته ای چقدر اضافه میشه ب وزن جنین و موقع زایمان ک ۱۳ مرداده بنظرتون وزن اخرش چقدره ؟

ممنونم

برای شادی روح داداشای جوونم یه صلوات میفرستین... ممنونم

سلام عزیزم من هفته 32 رفتم گفت 1کیلو و 900  به نظرم برا نی نی تو خیلی عالیه تا آخر بالای 3 کیلو میشه 

هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻

سلام گلم بسلامتی 

همون نمیدونم هفته ای چقدر حداقل زیاد میشه اخه پسر اولم با وزن ۳ کیلو دنیا اومد میخواستم ببینم بالای سه میشه یا همون سه کیلو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من هفته سی یک کیلو و پونصد وپنجاه گرم بود...

الان سی و سه هفته و پنج روزم...یعنی چقدر اضافه شده؟!!!

منم خیلی نگرانم:-(

هر چند غمگینم ولی شادم تصور کن   ویران ویرانم تو آبادم تصور کن...  

گوشت و پروتئین زیاد مصرف کنی وزنش بالا تر میره ولی الان یه ماه مونده تا اونموقع مطمئنا بالای 3 میشه  من زیاد به وزن فکر نمیکنم   هرچقد باشه زیر3 نمیشه دیگه بعدم شیر میخوره وزن میگیره 

هوررررررررآآآآآآآ بلاخره بعد ۵ سال تونستم خودمو لاغر کنم   🥴😂شدم ۶۵ کیلو باورم نمیشه فقط اراده کردم  با کمک رژیم کالری شمارو رقص 🥳  و نهضت همچنان ادامه داره بریم واسه هدف نهایی ۶۰ کیلو💪🏻💪🏻💪🏻
2740
من هفته سی یک کیلو و پونصد وپنجاه گرم بود... الان سی و سه هفته و پنج روزم...یعنی چقدر اضافه شده؟!!! ...

گل بانو جان منم دقیقا نمیدونم هفته ای چقدر اضافه میشه و چیکار کنیم ک وزن بگیرن نینیها اخه

درسته 

بچه ها من شکمم خیلی کوچیکه نمیدونم خودم اینطوری فکر میکنم یا واقعا همینطوره میرم مطب شکم خانومای دیگرو میبینم تعجب میکنم 

دیروزم رفتم مرکز بهداشت برای قد ووزن پسرم میگفتن شکمت کوچیکه یعنی بچم ریزه بنظرتون 

کوچیک بودن شکم ربطی به وزن نوزاد نداره گلم 

باران جون خدا کنه همینطور باشه  نینیت دخمل یا پسر

اگه به شکم ربط داشته باشه بچه من الان باید غول باشه چون شکمم خیلی بزرگه 😂😂😂😂😂😂   پسره   عزیزم  شما سزارینی؟

😁😁اخی عزیزم ماشالله بهش 

اره من سزارینم ۲۰ مرداد وقت طبیعی بود ک سزارینم انداختیم ۱۳ مرداد

شما هم سزارینی کی زایمان میکنی بسلامتی