2733
2734
عنوان

۱۶۰ سانت از قدت کم‌کنی چقدر دیگه میمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 110 پست
یه خاطره ازم میمونه  حالا همه کامنتا شده ۱۰ سانت ازشون میمونه و ۱۶ سانت  لعنتیای ۱۷۰ سان ...

من فقط آنلاین موندم تو این تاپیک همچین پستی ببینم بعد برم.

یعنی امکان نداشت این پستو نبینم .

مرسی همیشه هستید😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط منم که هیچی ازم نمیمونه ومحومیشم🤣

ناراحت نباش سلمان خان ازپهنات میمونه

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
یه خاطره ازم میمونه  حالا همه کامنتا شده ۱۰ سانت ازشون میمونه و ۱۶ سانت  لعنتیای ۱۷۰ سان ...

😂😂😂من عاشق شما بغلیا هستم🥺🥺🥺🥺❤️✨

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)
۷۲؟😳 قدت چنده عزیزم؟

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐یعنی چیییی ۷۲ سانت واقعا ازش میمونه 

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)
من فقط آنلاین موندم تو این تاپیک همچین پستی ببینم بعد برم. یعنی امکان نداشت این پستو نبینم . مرسی ...

فدای شما😂

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 

[QUOTE=338898489]۷۲؟😳 قدت چنده عزیزم؟[/QUOTE خاک بر سرم کنن  قدم ۱۷۲ 😂😂اشتباه فهمیدم منظور اسی رو 

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  
ماشالله 177 هستی ☘️ من 7 سانت میمونه ازم

تشکررر، ۱۶۷ 🥺🤍✨

[QUOTE=338898489]۷۲؟😳 قدت چنده عزیزم؟[/QUOTE خاک بر سرم کنن  قدم ۱۷۲ 😂😂اشتباه فهمیدم منظور ا ...

🤣🤣🤣🤣🤣میگم خواستم بگم چطور حساب کردی کجایی هستی 

2706