2752
2734
عنوان

با قسمت اصلی ازدواج ..‌...

131 بازدید | 14 پست

قبول دارید قسمت اصلی ازدواج برای آقایون همون رابطه هست دیگه ؟؟

ازدواج کردنو دوست دارم ولی

با قسمت اصلی ازدواج که رابطه هستش مشکل دارم و نمیتونم کنار بیام و هضمش کنم و دوست داشته باشم .

به نظرتون چی کار کنم ؟ شما اینطوری بودید ؟

هدف اول ازدواج برای همه رابطه هستش

این تو کتاب دینی یازدهم نوشته بود🤣

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

مجردی؟قبولش کن بپذیر وگرنه میشه ی طلسم بزرگ جلو ازدواجتون میگیره

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️

خب قسمت اصلیش نباشه میشه رفاقت نه ازدواج 

پس شما با ازدواج مشکل داری

یاد بگیر که چیزی را که داری قدر بدانی، قبل از اینکه زندگی تو را وادار به قدردانی از چیزی کند که داشتی.

من مجردم ولی منم همین حس رو دارم و وقتی از متأهل های اطرافم میپرسم میگن نه اونقدر که شما تو ذهنتون بزرگش میکنید نیست 

خیلیا میگن اتفاقا خیلی خوبه😂

منم یه مدتی همین طور بودم الان از ترسم کم شده 

بعدش هم ببین عزیزم اصلا یکی از اهداف ازدواج همین جواب دادن به نیاز جنسی هست که از سمت آقایون قوی تره و اصلا جزئی از طبیعت جهان هستیه من وقتی به اینا فکر میکنم یکم آروم میشم 

فکر کنم این احساسات طبیعی باشه چون منم همینطورم

اینجوری به قضیه نگاه کن.  یه صندلی رو در نظر بگیر که میخوای روش بشینی، یه پایش رابطست، یه پایش عشق و محبت، یه پایش احترام و اعتماد، یه پایش تامین مالی(مثلا)  اگر هرکدوم نباشه صندلی لق میزنه و زندگی ثبات نداره

✍🏻هرچی که بوده و هست با یک رویا شروع شده💜
2706