2733
2734
عنوان

حالم بده چن روزیه

91 بازدید | 20 پست

حس خوبی ب هیچ چیز و هیچ کس ندارم احساس میکنم همه بهم ترحم میکنن از هر لحاظی ک باشه احساس میکنم برا کسی مهم نیستم اصلا خیلی وقته اعتماد بنفسم آسیب دیده چیکار کنم خیلی آسیب دیده روحم انگار😢🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من نیزهم😢

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
خوب چرا ترحم میکنن؟ بهتره بری پیش مشاور

خودشون میگن ترحم نیست اما من میگم ترحمه مثلا کسی بگه اینجات خوشگله یا خوش قیافه ای میگم نه  تو میدونی اعتماد بنفس ندارم میخوای بهتر شم اینو میگی همش این حسو دارم 

2740
فکر می‌کنی به خاطر چی اعتماد به نفست رو از دست دادی؟

حالا این یه فرض مثال بود ولی کلی چیزی ک ب ذهنم اومد این بود وگرنه صرفا منظورم اون ترحم نیست کلی گفتم مثلا این مثالش اینطوری بود  ه

خودشون میگن ترحم نیست اما من میگم ترحمه مثلا کسی بگه اینجات خوشگله یا خوش قیافه ای میگم نه  تو ...

خب عزیزم خودت جواب خودت رو دادی تو اعتماد به نفس نداری 

روی خودت کار کن ، از زیبایی و سلامتیت لذت ببر ، شکر گذار باش، خودت رو توی همین حالتی که هستی دوست داشته باش 

ما چندین میلیارد آدم تو کره زمین هستیم که هر کدوم قیافه های خاص خودشون رو دارن ، اینکه یکی به یکی دیگه میگه خوشگله یا میگه زشته صرفا ساخته ذهن خودشه و هیچ معیار ثابتی توی جهان برای زیبایی وجود نداره ، هر چی که هستی رو دوست داشته باش 

از خودت شروع کن ، تو وقتی خودت رو دوست نداشته باشی اصلا نمیتونی انتظار داشته باشی بقیه بهت بگن خوبی و حتی اگر هم بگن فکر می‌کنی دارن بهت ترحم میکنن چون خودت رو قبول نداری و به خودت اعتماد نداری

خب عزیزم خودت جواب خودت رو دادی تو اعتماد به نفس نداری  روی خودت کار کن ، از زیبایی و سلامتیت ...

افریت دقیقا فک میکنم اینطوری باشه هرکار میکنم تا الان ک نشده دورورز خوبم بقیه روزا همچنان اینطوریم و اعتماد بنفس ندترم ممنون از راهنماییت  سعی خودمو یمکنم

2706