2733
2734
عنوان

عروس های شهر غریب چند روز بعد از عروسی رفتین خونه مادرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1715 بازدید | 41 پست
پس بزار سر فرصت با همسرت برای یک هفته برو. اسی لباس عروست چی شد؟ از عروسیت بگو. راضی بودی؟

لباس عروسم تنگ بود زیر بغلم رو زخم کرده بود توی تالار فقط قرمز بود ولی صبحش وقتی از خواب بیدار شدم دیدم پوستش کنده شده انگار سوخته یاشه

خیلی اذیت شدم توش خیلی یعنی میدونستم ی زر قوز کنم ترکیده🤣ولی عوضش خوب شد قوز نکروم تو فیلمم و صاف صاف نشستم و خیلی خانومانه رقصیم🤣💔

دیگه هیچ وقت کفش پاشنه بلند در زول عمرم نپوشیده بودم ولی شب عروسیم پوشیدم توی باغ واسه عکسای خیلی خسته شدم کف پاهام وحشت ناک درد میکرد بعد تو ماشین در اوردم تا برسم به تالار پاهام باد کرده بود تو کفش  جا نمیشد🤦🏼‍♀️🤣 تاجم اذیت میکرد تور رو گرفته بودن با سنجاق کرده بودن تو سرم کف سرم پاره شده بود لنزام خراب بود همه جا رو تار میدیدم😖🥲 گشنه بودممم وحشت ناک

من بد بیاری پشت بد بیاری

ولی اشکاب نداره دیگه عروسیم بود چه میشه کرد

خوب بود در کل خداروشکر 

هم  خانواده ی همسرم خیلی خوب بودن حالا فامیلاشون از قصد قرض ی سری هاشون ی سری حرکت ها زد ولی مهم نیست‌اشکال نداره دیگه فامیل شدم باهاشون جبران‌میکنممم 

در کل خیلی خوب بود 

مرسی که پرسیدی❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همشهری هستیم مشهدی 😍 انشالله خوشبخت بشی 

اخییییی بیا بغلم

دلم‌واسه ویکل آباد تنگ شده🥲🫂

دلم واسه همه جا تنگ شده

واسه همه چی

واسه رنگ‌آسمون

واسه بوی بادی که میزنه

واسه همهمه اش

واسه مامانم

واسه اینکه غروب از خواب بیدار میشدم میرفتم تو پذیرایی بوی غذایی مامانم خونه رو گرفته بود😭

اخییییی بیا بغلم دلم‌واسه ویکل آباد تنگ شده🥲🫂 دلم واسه همه جا تنگ شده واسه همه چی واسه رنگ‌آسم ...

مهم اینه با همسرت خوب و خوش باشی. من خواهرم عروس شده رفته یک روستای بی امکانات به خاطر شوهرش. و روحیش هم عالیه.

شماهم سعی کن روحیت خوب باشه 

دختر خوب حالا که ازدواج کردی خداروشکر عروسیتم خوب بوده دیگه اول کاری بحث وحرف وحدیث برای خودت درست نکن باید سعی کنی صبور باشی 

راستی فکر کنم مادرشوهرت به خاطر اینکه شما شوهرتو نکشونی مشهد اینارو جلو شما میگفته  حالا باید صبر کنی انشالله همه چی خوب پیش میره

عزیزم عادت میشه برات منم بم هستم نزدیک سیستان

عزیزم بمبها خوبن بعضی از بلوچای زاهدان تعصبی هستن واصلا به زن اجازه تنها بیرون رفتن را نمیدم که فک کنم خانواده شوهر اسی از تعصبیها هستن قبل از ازدواج هم به اسی گفتم که تفاوتفرهنگی زیاد دارین ما فارساهای و زاهدان با بلوچها ازدواج نمیگنیم نمی‌دونم اسی چطور جرات کرده