2733
2734

قیمت منصفانه بدین دخترم یارانه ای دوست داره کوپن خودش تموم شده 

توافقی 

پذیرش رحم اجاره و تخمک اهدایی از سراسر ایران.    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب آزادشو بخر

از کجا؟؟

نمیتونم اعتماد کنم دستفروش میفروشه  ولی میخوام مستقیم از داروخونه بگیرم 

یعنی چ کوپن؟ ما با کدملی از داروخانه میخریم

سهمیه سیر خشک توسط بهداشت داده میشه عزیزم 

به دوقلو ها و بچه هایی تعلق میگیره که کمبود وزن دارن و.... به دلایل خاصی میدن 

از کجا؟؟ نمیتونم اعتماد کنم دستفروش میفروشه  ولی میخوام مستقیم از داروخونه بگیرم

وااا برو دارو خونه ب صورت ازاد بخر دستفروش چیه😑مگ بادمجون میخای بخری...من سهمیه پسرم ۹تاس ولی پسرم ماهی ۱۵تامیخورع بقیه روازادمیخرم

سهمیه سیر خشک توسط بهداشت داده میشه عزیزم  به دوقلو ها و بچه هایی تعلق میگیره که کمبود وزن دار ...

راستی شما همونی بودی که ساکن سهندین؟ اصلا خانه بهداشت به من همچین چیزی نداد. بردم برا واکسن یکسالگی.

وااا برو دارو خونه ب صورت ازاد بخر دستفروش چیه😑مگ بادمجون میخای بخری...من سهمیه پسرم ۹تاس ولی پسرم ...

مگه آزادم  میدن ؟؟؟؟ نه اینجا نمیدن اینجوری نیست دوسه داروخونه اینجا یارانه ای میدن به همشون رفتم ولی آزاد نمیدن چون تعداد یارانه ای به حد همون تعداد بچه هاس چند وقت پیش که شیر خشک پیدا نمیشد یارانه ای هم دولت به داروخونه نمیداد حضوری رفته بود انقدر زنگ میزدن میپرسیدنا 

اینجا آزاد نمی‌فروشند ولی بازم پیگیری میکنم

آزاد چند میخری؟

راستی شما همونی بودی که ساکن سهندین؟ اصلا خانه بهداشت به من همچین چیزی نداد. بردم برا واکسن یکسالگی.

اره 

خودشون نمیدن که 

من خودم رفتم پیگیری کردم آنقدر سوال جواب کردن وزن بچمو گرفتن و و و.... تا سهمیه دادن  از ۴ ماهگیش 

وااا برو دارو خونه ب صورت ازاد بخر دستفروش چیه😑مگ بادمجون میخای بخری...من سهمیه پسرم ۹تاس ولی پسرم ...

شیر خشکی ک این خانوم میگه یارانه ایه کوپن داره ک بهداشت میده

اونی ک شما میخری با کدملی بچته 

این دوتافرق داره

کاش بچه من اینقدر خوش‌خوراک بود 

اره دخترمنم اصلا شیر نمیخوره  ۱۴ ماهشه ۷ کیلوعه بچم  

ازینور هم زود شیرشو قطع کنم خیلی بده چون وزنش خیلی کمه  

از ۴ ماهگی سهمیه دادن تا ۱۱ ناهگیش 

من آنقدر کم میخوره تا ۱۴ ماهگیش استفاده کردم 

ولی خب بعضیا کوپن دارن بچشون نمیخوره میفروشن 

اگه بفروشن بمن خیلی خوب میشه 

اره  خودشون نمیدن که  من خودم رفتم پیگیری کردم آنقدر سوال جواب کردن وزن بچمو گرفتن و ...

اهان . من فقط سه چهار تا اپتامیل نوتریشیا ،پلمپ دارم. که چون سیمیلاک نایاب بود اونو میدادم. اگر خودتون یا هر کس دیگه از سهند خواست زیرقیمت میدم .

2706