2733
2734

همینقدر بد همینقدر با زجر با بدبختی افسردگی دلمردگی

حالم از همه چی بهم میخوره 

اوناییکه تاپیکامو میخوندن میدونن جریان چیه

دیگه نمیدونم چی درسته چی غلط

شوهرم یه غلطی کرد و منم نتونستم ببخشمش ولی بعدش مثل سگ پشیمون بود و رو آورده بود به نماز و قران و روزه گف غلط کردم گوه خوردم خریت کردم من اصلا همچین آدمی نیستم بخوام باکسی حرف بزنم!افتاد به گریه وچندروز مریض شد

به خانوادم گفتم پیششون گریه کرد و منم همونجا چندباری زدمش گفت غرورمو شکستی لهم کردی پیش خانوادت بس کن

هرکاری کردم نتونستم بیخیال شم نتونستم ببخشمش صدای هرزه ای که ازشون هر لحظه تو گوشم میپیچید و آشفتم میکرد

تواین چندسال هرکاری و هرجور بدی بود بهش کردم بلکه دلم خنک شه از توهین و تحقیر و بی محبتی و بی تفاوتی فش کتک بی محلی حتی جواب سلامشم نمیدادم براش چایی نبردم خسته نباشید نگفتم میوه براش پوست نکندم مثل خیلی از خانما روی خوش بهش نشون ندادم نمیذاشتم نزدیکم بشه ۲ ۳ ماه یبار اجازه دادم بیاد سمتم حق پدری رو ازش گرفتم و نزاشتم هیچوقت بفهمه لذت پدرشدنو.همش غر زدم همش جنگ دعوا عصاب خورد کنی هیچوقت محلش نزاشتم هرچی و هرکاری تونستم و بلدبودم سرش اوردم بفهمه تاوان اون کارش چی بوده چون بهش گفته بودم خیانت خط قرمز منه و هیچوقت نمیتونم ببخشمت! اما اون به هیچ جاش نگرفت حرفمو ازین بیشتر حرصم میگیره

باوجود همه بدی ها و جنگ عصاب بااین حال بازم دلم خنک نشد و این زندگی امروز همینجا تموم شد😔😔😔

از امروز  قراره بقیه عمرمو تنها بگذرونم .....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شماهم اگه میخواستی باهاش ادامه بدی کارت زیاده روی بوده اگه اینطور میکردی همون موقه جدامیشدی چون مردا با بی محلی زن میرن پی زن دیگه شاید تو این دوران که ب ی ورشم نبوده باز رفته سراغ زنه

هرچه دادم به اوحلالش باد

بنظرم بهترین کارو کردید مادر منم خیانت دید ازبابام اونم باخالم وبخاطر من تحمل کرد بعدشم گذاشت خواهرم بدنیا بیاد خب الان خیلی پشیمونه میگه کاش تنهابودم ولی تحمل نمیکردم وهمیشه میگه کاش طلاق میگرفتم

بچت رودنیا آوردی یا نه

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم

بهتره زودتر تمومش کنی هم خودت عذاب میدی هم اونو آخرم قلبت باهاش صاف نمیشه اگه خیانت قابل بخشش بود شیطان هنوزم به خدا خدمت میکرد برو دنبال زندگیت

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠

عزیز با خودت چند چندی. یا گریه زاریهاشو قبول میکردی میبخشیدی زندگیتو میکردی یا همون موقع جدا میشدی دیگه. الان خودت بیشتر از شوهرت اذیت شدی چند سال عمرتم به تلخی گذشته به خودت آسیب نزن دیگه دوست جون

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
2706