2752
2734
عنوان

پسرم رفتاراش طبیعیه یا نه دیوووووووونه شدم قلبم وایساده از دستش

| مشاهده متن کامل بحث + 936 بازدید | 63 پست
مثلا چکار می کنه  پسر منم متولده 91  وقتی بخواد کاری انجام بده خیلی یه دنده است خیلی برا ...

ابجی برام مثال بزن

حس میکنم حوصلشو ندارم از بس تو خونه صدا میده حساس شدم مثلا مارک میریم صدای این از همه بلندتره نمیدونم والا بنظرم مشکل از منه من دیوونه شدم سرش داد میزنم

تو رو امام حسین امضامو بخون. من همیشه فکرمیکنم اگه بمیرم کی برام فاتحه میده کی صلوات می‌فرسته تو رو خدا هر وقت اسممو دیدی صلوات بفرست منم میفرستم برات. کارت اهدا عضو دارم ولی هیچکس نمیدونه. خدایا پاکم کن بعد خاکم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هرکاری میکنی بکن فقط اینکارو نکن 🙄🤦🏻‍♀️

چشم ابجی اینکارو نکردم ولی سرش داد میزنم اصلا حوصله صداشو ندارم همش‌ میبینه من حساسم دق میده 

تو رو امام حسین امضامو بخون. من همیشه فکرمیکنم اگه بمیرم کی برام فاتحه میده کی صلوات می‌فرسته تو رو خدا هر وقت اسممو دیدی صلوات بفرست منم میفرستم برات. کارت اهدا عضو دارم ولی هیچکس نمیدونه. خدایا پاکم کن بعد خاکم کن
نمیدونم بخدا حرفم میزنم چند ساعتی خوبه  توی مدرسه صداششششش در نمیشه درسشم خوبه فقط تو خونههههه ...

بچه رو بفرست پیش مشاور .

کلاس فوتبالی چیزی بزار هیجانش کم‌میشه و برگرده خونه میخوابه

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
کاملا طبیعیه  حنجره ش،که دیگه دست خودش نیست 💔 پسر بچه همینه  فقط دریای صبر  اقیا ...

واقعااااا

خدا خیرت بده دلم آروم شد

میشه برام مثال بزنی‌گل پسرت چ اخلاقایی داره 

آخه من سرش داد میزنم و حساس شدم بهش گیر میدم عذاب وجدان پیدا کردم

حس میکنم میفهمه من حساسم بیشتر دق میده

طبیعیه. این نسل جدید فقط کارشون پیر کردن پدر و مادره دختر منم ۱۱ سالشه بیرون خونه فوق العاده آروم و ...

مثل دختر من.۱۴سالشه.همه جا آروم و مودب.تک تک معلمهاش میگن خیلی دختر ساکت و آرومیه.بر عکس تو خونه...😮‍💨

هفته قبل مجبور شدم با مشاور مدرسه درمیون بزارم.و الان میگه از تنهایی و افسردگیه.اگه مراقب نباشین بدتر میشه😩😭

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
اختمالا دچار اضطراب شده حتما ببریدش پیش روانپزشک ممکنه بیش فعالی هم باشه

اخه فقط خونه خودم و مادرم بیش فعالهههه

ابجی برام مثال بزن حس میکنم حوصلشو ندارم از بس تو خونه صدا میده حساس شدم مثلا مارک میریم صدای این ا ...

خوبه که میدونی کم حوصله ای 

بخدا با پوست و استخون درکت میکنم 

تجربه م اینه که فقط و فقط صبر و حوصله تو زیاد کن و به شددتتت 

باهاش دوست شو 

ازش تو کارها کمک بخواه 

که حس کنه دوسش داری و فرد مفیدیه .باور کن قول میدم کلی رفتارهاش تغییر میکنه 

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 
با تصورش هم غم عالم رو دلم نشست  مگه مادر   شکنجه گر ساواک  عاخه  اه😖

خیلی تاثیر بدی میزاره ترس پنهان و خشم تو وجود آدم شکل میگیره⁦🤦🏻‍♀️⁩

متاسفانه این موردو تو خانواده داشتیم و اون بچه الان شده عصبی و بی حوصله و به شدت پرخاشگر

تو دنیایی که 51 بر 17 بخش پذیره هیچی از هیچکس بعید نیست...⁦👩‍🦯⁩
پسرتون خواهر برادر کوچیکتر داره؟

اره یه برادر کوچیک داره ک باهاش در جنگه بعضی وقتا دوستن با هم

چشم ابجی اینکارو نکردم ولی سرش داد میزنم اصلا حوصله صداشو ندارم همش‌ میبینه من حساسم دق میده 

شما یه جا نوشتی همسرت انجام داده

عزیزم وقتی خودتون یه کاری میکنید بچه هم یاد میگیره دیگه به اون گیر ندید اول از شوهرت بخواه یکمی رفتارشو عوض کنه اونم بچس هرچی باشه ولی بنظرم اگر فقط تقلیده اکی میشه ولی تنبیه بدش نکن و با خشونت پیش نرو

اخه فقط خونه خودم و مادرم بیش فعالهههه

بعضی بچه ها اینطورین 

منم همیشه خونه خودمون شیر بودم بقیه جاها موش

اما دکترم میگه مشکوک به بیش فعالی هستی

تو دنیایی که 51 بر 17 بخش پذیره هیچی از هیچکس بعید نیست...⁦👩‍🦯⁩
ابجی برام مثال بزن حس میکنم حوصلشو ندارم از بس تو خونه صدا میده حساس شدم مثلا مارک میریم صدای این ا ...

تن صداش بلند نیست ولی مثلا گوشیم رو بخواد باید بدم بهش وگرنه اینقدر پاپیچ میشه از دنیا سیرم میکنه موقع درس و مشق دلم میخواد برم یه جا تنهایی زار بزنم 

ریاضی هم اخرین بار شد صفرررررر

نکنه شما همسایه ما هستید؟😅 یه پسر با سن همین حدود دارن ، صداش کلفته و دائم در حال داد و‌هوار کشیدن ...

ن عزیزم تو خونه آواز نمیخونه مثلا حرف زیاد میزنه و مخصوصااااااا منو دق میده یا من حساس شدم بخدا پنبه گذاشتم تو گوشم گفتم بزار بازی کنه حداقل ایقده نگم نکن نکن

2706