2733
2734
عنوان

سن بارداری چجوری حساب میشه؟

146 بازدید | 34 پست

مگه اینجوری نیس ک از اولین روز اخرین پریودت تاالان حساب میشه؟ به فرض اگه باردار باشی؟

من16 فروردین اولین روز اخرین پریودم بوده  امروز 24 اردیبهشت یعنی 40 روزمه ک دوسه روز دیگه میرم تو شش هفته درسته دوستان؟

حالت تهوع هم دارم ک میگن هفته5.6 خودشو بروز میده ک اینم جور درمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم 17فروردین اولین روز اخرین پریودم بود و جوابم مثبت شد با بتای11000 هیچی سونو ندیده گفتن احتمالا خارج از رحم هست حالم داااااااااااااااغونه 😭

میشه برام دعا کنی همین الان ک داری امضامو میخونی 🥺🥺🥺
2731

برا من سونو ۲ روز دیرتر گفت با آخرین پریودیم ۱۰ هفته و ۳ روزم اما سونو گفت ۱۰ هفته و ۱ روز

سونو مهمه

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
منم 17فروردین اولین روز اخرین پریودم بود و جوابم مثبت شد با بتای11000 هیچی سونو ندیده گفتن احتمالا خ ...

😢😢😢😢 ایشالا خارج رحمی نباشه نگف بذار دوسه هفته دیگه بیای؟

برا من سونو ۲ روز دیرتر گفت با آخرین پریودیم ۱۰ هفته و ۳ روزم اما سونو گفت ۱۰ هفته و ۱ روز سونو مهم ...

تاپیک قبلمو ببین من. الان احساس پری بالای ناف دارم انگار یه چیزی تو شکممه مال نی نی نیس به نظرت؟

تاپیک قبلمو ببین من. الان احساس پری بالای ناف دارم انگار یه چیزی تو شکممه مال نی نی نیس به نظرت؟

بالای ناف که معده ست درد زیر ناف واسه بارداریه

شما مگه باردار نیستی؟ آزمایش دادی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

بی بی چک نزدی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگران نباش اصلاا ایشالا خداکمکت کنه نی نی سالمی دنیا بیاری گفتی هفته چندی؟

دقیقا با شمام من ی روز بعد از شما پریود شدم تو فروردین 😔

میشه برام دعا کنی همین الان ک داری امضامو میخونی 🥺🥺🥺
بالای ناف که معده ست درد زیر ناف واسه بارداریه شما مگه باردار نیستی؟ آزمایش دادی؟

من دیر فهمیدم ک باردارم چون همیشه عقب میفته بارداریم ، بعد بی بی چک زدم سه چهارتا همش مثبت بود ازمایش دادم گف جوابش 4 شنبه بیا بگیر 

حالا براهمین میخ.استم  ببینم سن بارداری اینجوری حساب میشه یا ن

2706