2752
2734
عنوان

رفتار های عجیب دختر عمه

| مشاهده متن کامل بحث + 887 بازدید | 74 پست
توقع بیخود نداشتن؟اینکه طرف نیاز داره به خانواده که تو اون روزا تسلی بهش بدن توقع بیخوده؟پس خانواده ...

بیا صادق باشیم.شما داغ دیدی؟ وقتی داغ دیدی مشغول عزادری خودت بودی یا مدام حواست بود کی میاد کی نمیاد کی چی گفت کی چی پوشید کی زنگ زد کی زنگ نزد؟ خب اینکارا سمی هست دیگه 

توقع بیخود نداشتن؟اینکه طرف نیاز داره به خانواده که تو اون روزا تسلی بهش بدن توقع بیخوده؟پس خانواده ...

دقیقا همین که یه فامیل میان تو عروسی و عذا ادم می فهمه ریشه داره تنها نیست....کسای مثل ایشون عروسی هم می کنن با خاندان خودشون جنگ دارن و طرد شده ان.اما برای من که اخساساتی هستم خیلی سخته ببینم همه بی تفاوت شدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیا صادق باشیم.شما داغ دیدی؟ وقتی داغ دیدی مشغول عزادری خودت بودی یا مدام حواست بود کی میاد کی نمیاد ...

اره عزیزم من اتفاقا یسالم از داغ عزیزم نگذشته...ولی کی گفته نیازی به کسی نیست؟اتفاقا اینجور مواقع افراد نیاز به تسلی دارن...حس حمایت شدن...حس اینکه تنها نیستن و بقیه ام تو داغشون سهیم هستن...و این هیچ ربطی به این نداره که خود طرف تو باغ عزاداری نبوده و دنبال این بوده بقیه رو چک بکنه...

دخترعموم بچه ۱۵ ساله شو از دست داده دیگه چه داغی سختتر از این ولی فک کردی نیاز نداشت کسی کنارش باشه؟براش مهم نبود ماها به عنوان خانواده کنارش باشیم؟اتفاقا مهم بود چون نه فقط خانواده بلکه کلا ادما تو شرایط سخت شناخته میشه شخصیت و مرامشون

شما تعریف آزاده و معذوریت رو اشتباه فهمیدی گلم...حالا زندگی خودتونه و تصمیم گیریش با خودتون ولی لطفا ...

عزیزم کاریش نمیشه کرد.بعضی از ادما تو عزا و شادی مدام دنبال یه چیزی هستن که باهاش خودشون و اطرافیانشون رو زجر بدن. عروسی نری بی شخصیتی عروسی هم بری یه ایرادی از رفتارت و لباست و ... میگیرن. واسه همین ادمایی مثل من و دختر عمه استارتر تصمیم میگیرن با کمال احترام شرکت نکنن تو مراسم ها 

بیا صادق باشیم.شما داغ دیدی؟ وقتی داغ دیدی مشغول عزادری خودت بودی یا مدام حواست بود کی میاد کی نمیاد ...

چون اونجا مشخص کرد دیگه کی فامیلمه کی نیست...در ضمن پدر من حرمت داره......پس سال دیگه بیان تسلیت!کلا ادم بیشعوری هستی گم شو دیگه نظر نده

وقتی انسان عزیزی رو از دست میده اطرافیانش دورش جمع میشن تا با دلداری دادن به شخص عزادار تحمل اون غم رو براش آسونتر کنن و بگن که تنها نیست به استثنا جغدها

عزیزم کاریش نمیشه کرد.بعضی از ادما تو عزا و شادی مدام دنبال یه چیزی هستن که باهاش خودشون و اطرافیانش ...

باشه عزیزم ولی گفتم خدمتتون این اسمش احترام نیست اسم نزارید روش...یسری چیزا اداب داره...هفت پشت غریبه که نیستن بگی واسم مهم نیس انگار چغندر خاک کردن

اره عزیزم من اتفاقا یسالم از داغ عزیزم نگذشته...ولی کی گفته نیازی به کسی نیست؟اتفاقا اینجور مواقع اف ...

خب ادما فرق دارن. منم دوسال پیش داغ دیدم و به جون خواهرم اصلا نفهمیدم کی اومد و کی رفت. داغ دیدن برای من مسئله شخصی هست‌. دو نفر هم کنارم باشن برام عالیه دیگه نمیگردم ببینم کی نیومده بعدا انتقام بگیرم ازش. 

وقتی انسان عزیزی رو از دست میده اطرافیانش دورش جمع میشن تا با دلداری دادن به شخص عزادار تحمل اون غم ...

نمی دونه احتمالا بچه است یا انقدر از فامیلش متنفره..داغ پدرم منو نابود کرد.خیلی جلوی همسرم خجالت کشیدم با این عمه زاده هام و عموزاده هام.کلا انگار گنجشک مرده یا دایی نبوده....چون پدرم سالها زمین گیر بوده براشون مهم نبوده.هر کسی یه روز می رسه انقدراحساس تنهایی می کنه اون روز برای من ختم بابام بود و بس

خب ادما فرق دارن. منم دوسال پیش داغ دیدم و به جون خواهرم اصلا نفهمیدم کی اومد و کی رفت. داغ دیدن برا ...

خب این دیگه به طرز تفکر و شخصیتتون برمیگرده ولی اکثرا براشون مهمه چون حرمت مرده شون مهمه واسشون نگه داشته بشه و بحث سر انتقام نیست نمیدونم چرا با این دید نگاه کردید...بهرحال سالم و موفق باشید

2706