2752
2734
عنوان

رفتار های عجیب دختر عمه

| مشاهده متن کامل بحث + 887 بازدید | 74 پست
خیلی دلم شکسته....یه لحظه ببینی هیچ کدوم از بچه های فامیل به درد دلت اهمیت نمی دن.همه ما مشکل داریم ...

کلا عاطفه کم شذه نمی دونم چرا

اسمم سحر نیست به خاطر این که شناسایی نشم این اسم رو انتخاب کردم. آخه آشنا دارم تو سایت  . نه اسمم سحر هست نه فامیلم انتخابی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ایشالله دور از جونتون ولی مهم اینه که بقیه به خوبی ازتون یاد کنن...سرمزار اومدن فقط واسه تسلی اطرافی ...

راستش حرفای منطقی شما منو به فکر فرو برد نکنه دارم نامردی میکنم در حق استارتر.رفتم ببینم چطور ادمی هست و اگه اشتباه کردم ازش عذر خواهی کنم. قضاوتم اشتباه نبود عزیزم.ایشون با مادرش مشکل داره با دختر خواهرش که بچه س مشکل داره از دامادشون بیزاره با نامزد برادرش مشکل داره. عاقبت توقع از اطرافیان همینه. خود من با این اخلاقم خداشاهده با همه فامیل خوبم و با هیچکس تاحالا مشکل نداشتم و هیچ بی احترامی ای پیش نیومده. زندگی همینه دیگه

بنده آرامشم برام مهمتر از مودب بودنه. همه هم میشناسنم و میدونن اخلاقم چجوریه

با احترام شما کمی از خود راضی هستید شما که تو غم اطرافیان شریک نیستید تو شادی هاشون هم نباشید اینطوری بهتره واستون

بستگی به اطرافیانم داره. اگه متوقع و حرف و حدیثی باشن تو شادیشونم شریک نخواهم بود. 

میدونی ادم هایی مثل شما یجورایی مثل ربات میمونن ادمایی که صرفا به خودشون فکر میکنن معنای درست خانواده رو نمیدونن وناراحتی اطرافیان براشون مهم نیست کسی نمیگه شما خودت رو بکش ولی یه تسلیت گفتن وخودت رو توی غمش شریک دونستن نشونه شخصیت انسانه تو فامیل ما هم یکی مثل شما هست شما رو نمیدونم ولی اون الان دیگه یه ادم کاملا تنها با یه شخصیت پوچ وپوشالیه تو هیچ شادی وغمش‌هیچ کس شرکت نمیکنه وهیچ کس سرسوزنی براش ارزش قائل نیست به حدی که دچار افسردگی شده ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ادمیزادبا ارتباطاتش شناخته میشه ادمی که تو مردم نباشه کم کم فراموش میشه 

دقیقا انقدر دختر عمع پسر عمه دارم هیچ کدومشون پیشم نیوندن دلداری بدن.پدرم هم نه ارثی از کسی برداشته ...

بله متاسفانه بعضیا معنای خانواده رو نمیدونن فقط وقتی خوش خوشان باشه یا کارت داشته باشن پیداشون میشه به نظرم انسانیت خیلی باهمچین رفتاری متفاوته ادم حتی برا غریبه هم ناراحت میشه ایشون که دایی ادمه بعضیا واقعا دلشون از سنگه

میدونی ادم هایی مثل شما یجورایی مثل ربات میمونن ادمایی که صرفا به خودشون فکر میکنن معنای درست خانواد ...

من احساس افسردگی ندارم اصلا.ولی بله درست میگین زیاد به بقیه به جز عزیزانم که خواهرام هستن و پدر مادرم و پسر و همسرم و چندتا از دوستان نزدیکم اهمیت نمیدم.از هیچکس هم توقعی ندارم. خداروشکر آرامش زیاد دارم و تنش کم.

2706