2733
2734

این اسمارت واچ برای دست خیلی لاغر و کوچولو خوبه؟ مسخره نمیکنن؟ آخه خیلی دوسدارم بخرمش 

روغن زیتون اصل از ی جای مطمئن و معتبر بخرین جایگزین روغن های کارخونه ای کنید ، هرماه خودتون ی قابلمه رب گوجه فرنگی خونگی درست کنید (طرز تهیه شو از گوگل بردارید) موادنگهدارنده شون سرطان زاست خودم فهمیدم و خواستم اینجا بگم شاید تلنگری شد حتی واسه 1 نفر ... روغن زیتون تنها چربی هست که خودش چربی سوزه اگه استفاده کنید هرگز کبدتون چرب نمیشه :) به سلامتی خودتون و عزیزانتون اهمیت بدین این دو موردی که گفتم خیلی پرکاربردهستش پس جدی بگیرید لطفا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نه خیلی خوشگله قیمتش چنده؟

عسل نیستم زهرمار هستم«من خیلی زیاد تنهام و هیچ دوستی ندارم و این تنهایی خیلی آزار دهندست میشه با من دوست بشید؟ هر کسی که فکر میکنه میتونیم دوست باشیم بگه بهم لطفا.»
برو از یه موبایل فروشی همین سایزو تست کن رو دستت من همینجوری واچ خودمو خریدم 

میذارن؟ البته اینو باید سفارش بدم بیارن 

روغن زیتون اصل از ی جای مطمئن و معتبر بخرین جایگزین روغن های کارخونه ای کنید ، هرماه خودتون ی قابلمه رب گوجه فرنگی خونگی درست کنید (طرز تهیه شو از گوگل بردارید) موادنگهدارنده شون سرطان زاست خودم فهمیدم و خواستم اینجا بگم شاید تلنگری شد حتی واسه 1 نفر ... روغن زیتون تنها چربی هست که خودش چربی سوزه اگه استفاده کنید هرگز کبدتون چرب نمیشه :) به سلامتی خودتون و عزیزانتون اهمیت بدین این دو موردی که گفتم خیلی پرکاربردهستش پس جدی بگیرید لطفا 

نظر واقعی بخوام بدم خیر نمیتونه خوب باشه 

اما سلیقه و علایق خودتون قطعا مهم تر هست 

اما مشکیه سمت چپ خیلی خوشگله 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

یه دوستی داشتم مچش خیلی لاغر بود از همین اسمارت واچ ها میبست چون برای مچش بزرگ بود خیلی لاغرتر نشون میداد 

شما ساعت ظریف ببندی بهتره

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
نه خیلی خوشگله قیمتش چنده؟

قیمتشو هنوز نپرسیدم ولی تو استوری گفتن بالای800تومن هست اگه3 یا4میلیون هم باشه میتونم بخرم خیلی خوشم اومده

یه دوستی داشتم مچش خیلی لاغر بود از همین اسمارت واچ ها میبست چون برای مچش بزرگ بود خیلی لاغرتر نشون ...

آره مچ دستم خیلی ظریفه ولی اینو خیلی خوشم اومده💔

اگه کارکرده داشته باشن اره 

مرسی  از راهنماییت عزیزم❤🌹

2706