2733
2734

پارچه خریدم زن داییم  خیاط هست خونشون هم نزدیک ما کارش هم خیلی خوبه 

بعد خواهرام اولش میگفتن بد میدوزه 

الان هم میگن اگه بدی کسی بره اونجا ببینه تکراری میشه 

آخه منم عکس مدلم رک اولش به اون نشون دادم که چقد پارچه میخواد و فلان میدونه هم پارچه گرفتم 

خودمم میخوام اونجا ببرم دیگه زشته ببرم جای دیگه 

چون اگه ببرم به مراسمی میپوشم که اونم هست به هر حال زشته 

وااااااا خب ببینه!!! اشکالش چیه؟؟!!! تکراری میشه دیگه چه صیغه ای هست؟؟!!! 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زندگی رو سخت نگیر صدسال دیگه هیچ اثری از هیچ کدوممون نیست

من همیشه این جمله رو مواقعی که حرصم درومده و ذهنم مشغوله به خودم میگم 😁و واقعا برام کارسازه🤌

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚

بیخیااال باباااا

حساس نشووو😅

عزیزم الان دیکه دنیای اینترنته همه ی مردم همه جور مدل لباس توی گوشی دیدن شما هرچقدر م‌بخوای لباست تک باشه آخرش نمیشه 😅

خواهر شوهرم خییییلی روی اینکه قبل مراسم ها کسی لباسشو نبینه تا تکراری نشه حساسه 🤣برای عروسی خواهر زاده ش لباسشو برد پیش خیاط و تااااااااکید کرد لباس منو سر ظهر یا نصف شب که کسی نیست و نمیبینه بدوز 

خلاصکه خیاط بیچاره لباس و با هزار مخفی کاری میدوزه تا داشته لباس اتو میزده یهو یکی بی خبر وارد خونه ش میشه 😅تا پا میشه بگه نیااااا نیااااااا یادش میره اتو از روی لباس برداره و لباس خواهر شوهرم به فنا میره 😂😂😐

این میشه سزای آدم بیخود حساس 😂😂😂

حالام بنظرم لباستو ببر پیش همون فامیلتون چون خونشون بهت نزدیکه برای پرو هم رفتو آمد هم راحت تری 

بزار با خیال راحت کارشو انجام بده 

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
چی بگم والا به نظر منم هیچ مشکلی نداره 

خب وقتی به نظرت اشکالی نداره ، ببر پیش همون زن داییت دیگه . قرار نیست هر چی خواهرات گفتن شما بگی چشم 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم