2752
2734
عنوان

پای🤑🤑

122 بازدید | 13 پست

خانما پای یه ارز دیجیتال بیت^کوین قراره خیلی ارزش پیدا کنه

حتی قبل از بیت  کو ین اومده و بیت*‌ کوین طرح آزمایشی بوده که عالی جواب داده 

اینم یه برنامه اس که فقط کافیه هر روز یه کلیک کنید و تمام 

یه تحقیق کوچلو کنین متوجه میشین حالا با خودتونه اگه دوست دارین این برنامه رو نصب کنید فقط ۲۴ ساعتی یک بار واردش بشین 

تالان تو بازار سیاه هر دونه پای ۴۰ دلار فروش میره قیمت اصلیش بیاد بالاتر از اینحرفاست

پای یک ارز دیجیتال جدید است که توسط فارغ التحصیلان دکترای استنفورد معرفی شده، و دارای بیش از 55 میلیون عضو در سراسر جهان می باشد. برای دریافت پای خود لینک مقابل https://minepi.com/zahrazahiri123 را دنبال کرده و از نام کاربری من (zahrazahiri123) بعنوان کد دعوت استفاده کنید

پای یک ارز دیجیتال جدید است که توسط فارغ التحصیلان دکترای استنفورد معرفی شده، و دارای بیش از 55 میل ...

😂😂😂

توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن 😎فردای بهتری خواهیم ساخت✌️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه جوری بخریم 

فعلا تو سرافی ها نیومده بازار سیاه خرید و فروش میشه ولی احتمالا تا یک سال دیگه بیاد که قیمت خیلی بالایی داره خود رئس های شرکتش میگن بیشتر از بیت  کوین ارزش داره و قراره با تمام بانک های جهانی قرارداد داشته باشه

ممنون از اطلاعاتت  ولی امیدی نداشته باش

والا اولش بیت کویین هم امیدی نداشم وقتی قیمتش بالا رفت ترسیدم همه رو فروختم بعد چندسال چه قیمتی پیدا کرد الان دارم حسرت میخورم چرا فروختم 

وقتی پولدار شدم دیگه بهم نمیخندی😎😂😂😂😂

این کارارو نکنید کسی دیدم که خونه وماشینشم فروخت گزاشت ارز دیجیتال همه رو ازدست داد ،همه اش کلاهبرداریه

توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن 😎فردای بهتری خواهیم ساخت✌️
من خیلی توارزدیجیتال ازدست دادم،الان اون اسم خودتم که گزاشتی اگه کسی با دعوت شما واردبشه به شما چندت ...

اره خب گفتم که یکی به شما میده یکی به من

منم چندسال بیش بیت  کوین چندتا دونه داشتم دیدم قیمتش بالا میره سریع فروختم بعد یکسال همچین قیمتی گرفت که الان دارم حسرت میخورم🥲

این کارارو نکنید کسی دیدم که خونه وماشینشم فروخت گزاشت ارز دیجیتال همه رو ازدست داد ،همه اش کلاهبردا ...

اینکه قرار نیست بخری خودش رایگان داره بهت میده چون تازه اول راهه سه سال پیش روزی یکی میداد الان دو هفته ی یکی میده