2733
2734

قبلا خیلی صمیمی بودیم البته من بیشتر تیکه تیکه زندگیم روبه اون میگفتم واون منو میپیچوند 

حالا که ذات واقعیش روشناختم اصلا دلم نمیادباهاش تلفنی صحبت کنم چون میدونم هرحرفی ازش ازروی چه نیتی هست 

چرا ولم نمیکنه...واقعا بدم ازش میاد وخودش میدونه چقدازش دلگیرم

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 

چه خوب که تا حدی به شناخت رسیدی 

من شخصا نمیتونم حضور همچین آدمایی رو کنار خودم تحمل کنم و هر کاری میکنم تا ازشون دور بشم

حتی سیمکارتمو عوض کنم یا بلاک که کمترین چیزه

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چه خوب که تا حدی به شناخت رسیدی  من شخصا نمیتونم حضور همچین آدمایی رو کنار خودم تحمل کنم و هر ...

آره خداروشکرمتوجه شدم 

چندبارفک میکردم دارم اشتباه میکنم 

چون خیلی ظاهرش باهام خوب بود

خداکنه خامم نکنه 

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 
آره خداروشکرمتوجه شدم  چندبارفک میکردم دارم اشتباه میکنم  چون خیلی ظاهرش باهام خوب بود ...

فقط بهش فرصت نده .

اگه فرصت دوباره بدی این بار به بدترین شکل ممکن  بد بودنشو بهت ثابت میکنه😊

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."