2733
2734

سلام برای آزمایش اسید های آمینه و سطح فنیل آلانین مراجعه کردم به آزمایشگاه و گفتن شاید حدود ده میلیون تومان بشه.

بیمه تکمیلی هم گفتن قبول نمیکنیم.

حالا سوالم اینه آیا هیچ نهادی هست که این مدل آزمایشات متابولیک را کمک کنه به خانواده ها؟؟؟؟ بهزیستی هم پرسیدم گفتن آزمایشات ژنتیک را کمک میکنیم به خانواده ها نه متابولیک.

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
بیمه تکمیلی داری؟

بیمه تکمیلی دارم اما گفتن این آزمایشات آزاده و قبول نمیکنن😑

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره متابولیک.هزینش زیاده ولی بعضی جاهاقبول میکنه دقیق اماربگیر

من ۶ سال پیش انجام دادم این آزمایشات را و هر دوتا را گفتن مشکلی نبوده. حالا چون پسرم ریزه میزه است دوباره پزشک در خواست داده .مگه خون بچه تو این چند سال عوض شده ساختارش🤔 یادمه اون زمان هم گرون بود فرستادن آلمان...

ولی الان خیلی زیاده ده میلیون چون چند تا ازمایش دیگرم باید انجام بدم اونا هم هست. که با توجه به پاسخ این آزمایش اونا را درخواست میدن

من ۶ سال پیش انجام دادم این آزمایشات را و هر دوتا را گفتن مشکلی نبوده. حالا چون پسرم ریزه میزه است د ...

نه دیگه ولش کن ببردکترتغذیه چون.کلاخون وآنزیم کبدی آنالیزمیکنن.مشکل نباشه دیگه مشکلی نیست