2733
2734
عنوان

یکی از دانشجوها بهم پیام داد...

| مشاهده متن کامل بحث + 870 بازدید | 69 پست
حس کردم یه دختر بچه 13 ساله دوران قدیم اینو تایپ کرده

پیامایی که بالا برای بقیه نوشتم رولطفا بخونید

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏
با دخترا مهربونم ولی اونا الکی چشماشونو برامن پرپر میکنن.  ادم درونگرایی هستم حرف میزنم ولی خب ...

مهربانی این نیست که قربون صدقه بری .

در حد یه ممنونم از لطفتون یا ... همین چیزا .

خیلی سخت و بزرگش نکن

خانوادت خیلی روی افکارت تاثیر گذاشتن سعی کن ذهنتو بازتر کنی چون توی‌جامعه به مشکل میخوری

و پیشرفت نمیکنی

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا بلاک کردی؟ اگه خوشت نمیاد اصلا جواب نده، جوابم دادی دیدی پررو بازی در میاره اونموقع بلاکش کن

هی میپرسید پروفایلت چرا سیاهه؟

چرا گوشی پدرت دست توعه 

یکی نیس به این بگه به تو چه

منم اینو نگفتم بهش بدمیشد یجوردیگه گفتم

جزوه رو دادم ولی بازپیام میداد

2731
با دخترا مهربونم ولی اونا الکی چشماشونو برامن پرپر میکنن.  ادم درونگرایی هستم حرف میزنم ولی خب ...

کم کم باید رویخودت کار کنی با این روحیه اسیب دیدنت حتمیه حتی ازدواج هم بکنی احتمال اسیب دیدنت بالاست 

خود دانی🙏🏻

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
کم کم باید رویخودت کار کنی با این روحیه اسیب دیدنت حتمیه حتی ازدواج هم بکنی احتمال اسیب دیدنت بالاست ...

مثلا  چجور؟

1-خانواده 2-خانواده 3-خانواده همش برمیگرده به خانواده. به مایاددادن که با نامحرم باید جدی و خشک ر ...

اره قبول دارم نباید زیاد با پسر صمیمی شد چون یک وقت پر رو میشه ولی رفتار شما نباید با همه ما محرما خشک و جدی باشه 😐

حالا چرا پسر رو اینجوری مینویسی؟! چیز خیلی عجیب و غیرمجازیه؟!😂😂

چون امروز ازتع/لیقی دراومدم نمیخوام باز دوباره...

این یه مسئله کوچیک و شدیدا بی اهمیته! لازم به اینقدر بزرگ کردنش نیس!!!

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
2706