2733
2734

حدودا یه ماه میشه کامپوزیت کردم، توفیق اجباری شد که خیلی از چیزارو دیگه نمیتونم بخورم😁 مثلا نوشابه، بستنی، چیپس، قهوه. ساندویچ رو هم باید با کاردو چنگال خورد و نمیشه با دندون ازش کند. البته درستشم اینه که با کاردو چنگال بخوری ولی اینکه قبلا میتونستم با دندون از ساندویچ بِکَنم و بخورم باعث میشد خیلی بیشتر تو خیابون ساندوچ بخرم. بلالو سیبم نمیشه گاز زد!

این برای منِ شکمو عذاب آوره ولی به سلامتیم کمک میکنه!

بستنی چرا نوشابه چرا؟

نی نی یارعزیزومحترم لطفا قبل اینکه تعلیقم کنی یه خبربده جون مادرت بخاطرهیچی تعلیقم نکن تذکربدی دیگه ادم میشم من یه مادر دو قطبی ام یه وقتا خوبم یه وقتا بخاطر خالی کردنم چرتوپرت میگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکت باشه عزیزم 

چه برندی و چه قیمت زدیی

ایا راضی 

من مشهد میخوام ماه دیگه کامپوزیت کنم 

نوشابه مشکلی نداره که

الهی شکرت یکبار نه هزار بار شکرت 😘خداجونم خیلی خوبیی❤ بابت تمام نعمت های بیشماری که دادیی شکرت خیلیی دوستت دارم خداجون ❤💖
2731

من فقط خیار و هویج و سیب رو گاز نمیزنم

و چیزای سفت ، مثل کشک رو مثلا 

هفته‌ای یکبارم بیشتر قهوه و نسکافه و.. نمیخورم بخاطر رنگش ، نوشابه هم خیلی کم چون جدای از رنگش نوشیدنی های گازدار باعث میشه رزینش شل بشه.

بقیه چیزا اوکیه

البته منم اوایل حساسیت زیادی ب خرج میدادم😅

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
من فقط خیار و هویج و سیب رو گاز نمیزنم و چیزای سفت ، مثل کشک رو مثلا  هفته‌ای یکبارم بیشتر قه ...

عزیزم از کامپوزیت راضی هستین 

منم میخوام کامپوزیت کنم 

چه برندی زدین

الهی شکرت یکبار نه هزار بار شکرت 😘خداجونم خیلی خوبیی❤ بابت تمام نعمت های بیشماری که دادیی شکرت خیلیی دوستت دارم خداجون ❤💖
پفک میشه آره دقیقا، ساندویچ لذتش به گاز زدنشه🥹😭

منم می‌خوام کامپوزیت کنم 

ولی دوتا جلویی ها روکش 

فکر کنم بتونم گاز بزنم 

ما هیچ تر از هیچ پِیِ هِیچ دویدیم ...جز هیچ در این هیچ دیگر هیچ ندیدم ...
عزیزم از کامپوزیت راضی هستین  منم میخوام کامپوزیت کنم  چه برندی زدین

خداروشکر راضیم عزیزم‌

برند کاریزما آلمان ، رنگ طبیعی.

اما اگر مجبور نیستید انجام ندید ، رسیدگی به دندونای اصلی خودمون خیلی راحت تره و تو دهن سبک ترن و همه چی هم میشه خورد باهاشون.

من دندان یکم از بالا نهفته بود و دندونام رو نامرتب کرده بود و حتی با ارتودنسی قابل اصلاح نبود.

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
منم می‌خوام کامپوزیت کنم  ولی دوتا جلویی ها روکش  فکر کنم بتونم گاز بزنم

من خیلی ها رو دیدم کامپوزیت کردن همچی هم میخورن فقط مارک خوب و جای خوب بریی

2706