2752
2734
عنوان

اینجا کسی امروز طلا خریده؟

181 بازدید | 14 پست

امروز گرمی چند بود؟

بنظرتون با ۵۰ تومن چند گرم میشه امروز طلا خرید؟

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۳۴۲۱

خام یا تمام شده؟

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2731
باید یه ۱۳ گرمی بشم

بنظرتون برای یه دختر ۸ ساله النگو باید یدونش چند گرم باشه که زود نشکنه

الان طلافروشیم قیمت خام  تومن۳/۳۳۸

یه دنیا ممنون عزیزم

عزیزم طلا برای دخترت ننداز خطرناکه،،   نمیدونم والا باید بری ببینی چی خوشکل هست

نمیندازم

چندین ساله یه تکپوش داره اونقدر دستش نکردم کوچیک شد براش گذاشتم پس انداز بمووه برای ایندش

یه مراسم در پیش دارم میخاستم براش یه النگو بگیرم تو مراسم بندازه

خودم خیلی میترسم از طلا انداختن

2706