2733
2734

دی ماه خاستگارم بود ی مدت آشنا شدیم البته دوتامون اون موقع تو جو و لجبازی بودیم تهشم دوتامون گفتیم نه البته بیشتر بخاطر سابقه بیماری خانوادگی که هم من هم اون هر دو بیش فعالی داریم برادرش افسردگی حاد داره خاهر منم دوقطبی مانیک و گفت احتمال داره بچمون هم خدایی نکرده آسیب ببینه ؛ حالا بعد چند ماه یهو پیام دادم حالشو پرسیدم میگم نکنه اشتباه کروم چون مورد خوبی بود واقعا ولی از طرفی ته تهش ترس دارم بخاطر بچه چیکار کنم بنظرتون ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
علائم بیش فعالیتون تو این سن چیه؟ علائم خواهرتم بگو

من تمرکز کلا ندارم یه جا بند نمیشم افکار رویایی اصن نگم براتون 

خاهرم هم یک بار توهم داشت و زود عصبی میشه و وقتی عصبی میشه کلا انگار هیچی نمیفعنه

از نظر بیماری ها که الحمدلله علم ژنتیک اینقدر پیشرفت کرده که جلوی مشکلات جسمی روحی تون رو بگیره ...

مشکل نا فقط بحث ژنتیک بود گفت تو فامیلیمون یکی بوده پدر و مادر هر دو مشکل داشتن همین بیش فعالی و اینا بچهاشون هم دارن یکی معتاد شده یکی افسرده 

مشکل نا فقط بحث ژنتیک بود گفت تو فامیلیمون یکی بوده پدر و مادر هر دو مشکل داشتن همین بیش فعالی و این ...

ببین نمیشه هم ی این مسائل رو به ژنتیک و ارث ربط دادن 

اثر محیط و دوستان ناباب هم کم نیست

چند روز پیش پزشکی در مورد علم ژنتیک صحبت می کرد می گفت خیلی از بیماری ها رو میشه با علم ژنتیک جلوش رو بگیری