2752
2734
عنوان

شوهرم میگه خواهرش تا زایمان باید خونه ما بمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 6557 بازدید | 128 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به خاطر همین جریان الکی طلاق بگیری ؟یا مشکلات دیگه ای هم داری ؟

بنظر نمی‌رسه مشکل کوچیکی باشه انگار. شوهرش مسئولیت سرش نمیشه ‌‌. پدری نمیکنه. مریضی زن و بچش براش مهم نیست. خرجی نمیده . ناپدید میشه ... و همین آدم برای خواهرش همه چیز متوجه میشه

به خاطر همین جریان الکی طلاق بگیری ؟یا مشکلات دیگه ای هم داری ؟

یعنی مسئله ی کوچیکیه؟؟!،

یارو  زن و بچش را به امان خدا ول کرده   از زن و بچه ی یکی دیگه مراقبت کرده . دقیقا این مرد چه به درد استارتر میخوره. خب اگر قراره  هر کی برادرش جورشو بکشه  اسمهاشون هم از شناسنامه هم پاک بشه و تصمیم جدیدی برای زندگی بگیرن

...
بنظر نمی‌رسه مشکل کوچیکی باشه انگار. شوهرش مسئولیت سرش نمیشه ‌‌. پدری نمیکنه. مریضی زن و بچش براش مه ...

درسته مشکل هست اما اگر طلاق بگیره مثلا چه کسی مسیولیت ایشونم قبول میکنه ؟به هر حال برای همچین مسایلی که نمیشه طلاق گرفت

مگه طلاق الکیههههههه

خب الان زندگیش چه فرقی با طلاق داره والا ‌من  که خیلی صبورم در برابر حمایت های شوهرم از خانواده اش .اگر این مدلی باهام رفتار می‌کرد یک روز هم باهاش ادامه نمی‌دادم 

...

پول برادرتو داد؟ اول حتما اونو بگیر 

بعدم بگو امکانش نیست تا اون موقع بمونه چون خودمم بچه کوچیک دارم متراژ خونه کم برای خواهرتم خطرناکه ماه اخر پیش من دست و پا ندار تازه بچه هاشم هستن مسئولیت داره برای بچه خودمم خطرناکه خودمم تازه به کمک نیاز دارم

ازش همیشه پول بگیر به بهانه های متفاوت تا خرج دیگران نکنه

الان خودم زنگش بزنم؟

نه 

ولی اگر  اومد دنبالتون  . صراحتا بگو اگر قراره خواهرت بیاد و بمونه ترجیح میدم بمونم خونه ی مادرم تا زایمان خواهرت تموم بشه و شوهرش بیاد زن و بچش رو برداره .

...
2706