2752
2734
عنوان

آیفون

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 61 پست
تا حالا ایفون داشتی ؟ واقعا چیز خاصی نداره ها. فقط دوربینش خوبه همین. باتریشم خیلی ضعیفه.

والا من ۳ ساله دارم باتریش عالیه هیچ چیزش قابل مقایسه با گوشی های دیگه نیست خدایی

موزیک پلیر برنامه های ایرانی!

بعد من چرا هیچ اشتراکی نمیخرم چندین ساله ایفون دارم واقعا این حرفااز‌کجا میاد😐🤣

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

باور کن ۹۰ درصد فکر میکنن چون گرونه خیلی خوبه بعد که میخرن دیگه روشون نمیشه بگن بدرد نمیخوره.

تجربه موبایلش رو نداشتم ولی لپ تاپش واقعا قابل قیاس با ویندوز نیست 

والا من ۳ ساله دارم باتریش عالیه هیچ چیزش قابل مقایسه با گوشی های دیگه نیست خدایی

لطف میکنید مدلش رو بگین ؟ 

بنظرتون ۱۵ با دردسر آنتن و ...می ارزه به ۱۳ ؟

نمیدونم واقعا چراا یسری اینقدددد سعی دارن بگن ایفون گوشی بدرد نخوریههه😐😂😂😂والا ما ک داریم خیلیم راضیم شما نخرین اگ‌بده ب همین راحتی

نمیدونم واقعا چراا یسری اینقدددد سعی دارن بگن ایفون گوشی بدرد نخوریههه😐😂😂😂والا ما ک داریم خیلیم ...

بد نیست دردسر داره

یه هفته برای من اول ایدیم مسدود شده بود😑

خوش باشه هرکی بدون ما خوشبحالشه(:
نمیدونم واقعا چراا یسری اینقدددد سعی دارن بگن ایفون گوشی بدرد نخوریههه😐😂😂😂والا ما ک داریم خیلیم ...

مدلش رو لطف میکنید بگید؟ تفاوت ۱۳ و ۱۵ خیلی مشهوده؟

یکم برای آنتن۱۵ شک دارم 

بد نیست دردسر داره یه هفته برای من اول ایدیم مسدود شده بود😑

والا من هیچ دردسری ندارم ن اشتراکی پرداخت میکنم اپ ایرانی دارم خیلی راحت مشکلی ندارم باهاش

دیگه تو گوگل هم سرچ کنی همه میگن باتری ایفون فقط تا ایفون ۷ خوب بود.

اصلا قابل مقایسه با گوشی های دیگه نیست.

من الان سری اخر پوکو رو دارم گوشی تو بیست دقیقه فول شارژ میشه.

یک روز و نیم استفاده سنگین میکنم جواب میده.

اکثر برنامه‌های های ایفون هم تو ایران محدود.

ی برنامه ساده هم دانلود میخوای بکنی راحت ۴۰۰ ۵۰۰ مگ حجم داره با این اینترنت ما کلافه میشه ادم.

اگه کسی گوشی باز باشه عمرا طاقتش بیاد.

فقط برا کسی خوبه که اهل گوشی نیست میخواد دستش بگیره.

لطف میکنید مدلش رو بگین ؟  بنظرتون ۱۵ با دردسر آنتن و ...می ارزه به ۱۳ ؟

هم ۱۳ دارم هم ۱۵

۱۵ انتنش رفت چون من واسه دوربین و کار ازش استفاده میکنم 

۱۳ معمولی دارم که باهاش زنگ میزنم و دوربینشم عالیه همچیش مثل همه ۱۵ فقط دوربینش قوی تره

2706