2733
2734

خانوما، من شاغل بودم چند وقتیه دیگه نمیرم. 

هم برای خودم خرج میکنم هم پس انداز ک حاصلش چند گرم طلاس.شوهرم 1 گرمشم نخریده حتی برای ازدواجمم طلا نخریدن

سالای اول زندگیمون ب هر طریقی با زبون بازی با دعوا مرافه طلاهامو می‌گرفت میگفت پس میدم ولی نداد. 

حالا دوباره میگه طلاهاتو بده پس میدم ولی دیگه واقعا اعتماد ندارم. میدونم نمیده

شما جای من بودین میدادین؟ 

الانم زبونش دراز شده ک دیگه کسی حق نداره پا خونم بزاره در حالی ک کلا خونوادم کم میان. 

اینم بگم ک ازین آدمایی ک بین منو خونوادش قطعا خونوادشو انتخاب میکنه، بارها با عملکردش ثابت کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

طلاهاتو بزار امانات بانک

بگو کو طلا؟ 

دیگه هم‌کاری به کارش نداشته باش 

گفت طلا هاتو بده. بگو باسه عزیزم برو بردار 

طلایی نیست دیگه😁

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:❣️اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. ❣️دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. ❣️سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. ❣️چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. ❣️پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ❣️ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده . ❣️هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه.❣️هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. ❣️نهم: آدما همه اسکلت هستن با یه گوشت روش پس فرزندم شل کن.

عمرا ببر خونه مامانت بزار 

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2706