2733
2734

ماجرای خواستگار دوستمه. تکراریه ولی واقعا راهنمایی و مشورت لازم داره. کامنت هاتونو می خونه.

دوستم یه خواستگار داره متولد 69. کارشناسی ارشد مهندسی. کارمند اداره دارایی

پسره خیلی بافرهنگ و متشخصه و خیلی هم خوشتیپ و خوش چهره

ولی اصالتش برای روستاست، پدرش دو تا زن داشته . از زن اول بچه نداره. با زن دوم که مادر اینا باشه 35 سال فاصله سنی داره. الانم هر دو زنش زنده هستن.

به خاطر همین موضوع می خواد ردش کنه. در حالی که میگه خواهر و برادرای پسره خیلی خوبن سطح فرهنگشون بالاست. البته تحصیلات ندارن. خواهراش هر سه یا دیپلمن یا زیر دیپلم.

6 تا بچه هم هستن. 

خود دوستم هم 6 تا بچه ان ولی سطح تحصیلاتشون بالاست

به نظرتون ردش کنه؟ دو همسری باباش ویژگی بدیه؟ 

با پسره چند ماهیه آشنا شده. خود پسره به دلش نشسته ولی میگه خانواده اش خیلی آبروبرن. نی تونه توی فامیلشون بگه پدرزنش دو تا زن داره و فاصله سنیش با مامان پسره 35 ساله.

وات تو دو وات نات تو دو!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی چقد امضات قشنگ و پر مفهموم بودمن این موضوع رو نمیدونستم  حتما راجبش میخونم❤️دمت گرم

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔
2731
این چیزا ملاک نیس پدر شوهر خواهر منم پنج تا زن داره به مشکلی برنخوردن 

پنج تا؟؟؟

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ردش کنه..تو ازدواج خانواده خیلی مهمه

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚

ربطی نداره.

خواهر شوهرم با همچین پسری ازدواج کرد،خیلی زندگی خوبی داره.

یکی از اقوام خودمم دو تا زن داشته.چند تا بچه.تمام بچه‌ها تحصیلکرده،زیبا،با شخصیت.همه ازدواجهای موفقی داشتن.بجز یکی که پسره خودش معتاد شد.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️

ب نظر من سطح تحصیلات و دوزن داشتن آبرو بری نیست شاید شعور و فرهنگ و شخصیت خانواده پسر از خانواده ب ظاهر تحصیل کرده دختره خیلی بیشتر باشه شما اگه دوستتون دوستداره بخاطر حرف فک وفامیل و نظر اونا زندگی کنه بهتره خواستگاراشو فامیلای تحصیل کرده اش انتخاب کنند

طرف از رو هوس هوو نیاورده که بچه دار نمیشده دوباره ازدواج کرده.اختلاف سنی هم تو روستا خیلی اهمیت نمیدن شاید چون دختره از سن ازدواجش گذشته بوده راضی به این ازدواج شده

خودش اگه آدم خوبیه ردش نکنه

دوستت مثل من کمالگراس و این بده.ممکنه مثل من موقعیت های خوبی رو از دست بده و بعدا بفهمه چیکار کرده

هزارمین کاربری 😬😬😬 

دو تا مادرشوهر یا خدا

من بودم قبول نمی‌کردم چون فرهنگا متفاوتند

تحصیلات اصلا فرهنگ پایین خانواده رو عوض نمیکنه

پسره هم شبیه خانوادشه تنها تفاوتش اینه که بیشتر درس خونده

دوستت رو نمی‌دونم چه تصمیمی میگیره اگر شهری هست به نظرم قبول نکنه 

طرف از رو هوس هوو نیاورده که بچه دار نمیشده دوباره ازدواج کرده.اختلاف سنی هم تو روستا خیلی اهمیت نمی ...

ممنون از نظرت عزیزم فقط یه نکته. مادرش وقتی ازدواج کرده 14 سالش بوده و باباش 49 سال

2706