2752
2734
عنوان

سیسمونی گرفتین قوم شوهر چی کادو دادن

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 71 پست

مجلس سیسمونی؟؟؟ اینا دیگه چجور مجالسی هستن آخه؟ سیسمونی رو خود پدر مادر باید بگیرن دیگه، دعوتی هم میدن بابت اتفاق خوبی که افتاده و بچشون بدنیا اومده، بقیه هم طبق سلیقه کادو میدن این درسته مابقی دیگه معامله است

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️

وا خب چیکار کنن

انقدر بدم میاد کسی از بقیه توقع داشته باشه

تو بچه دار شدی بقیه باید به فکر باشن؟🚶🏻‍♀️

اگه فکر شده تصمیم میگرفتن قطعا پول میدادن ولی خب لباس و اسباب بازی گرفتن دیگه به ذهنشون همینقدر رسید

لباسم گرونه ها خواهر من وسیله کاربردی تر؟

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخدا یکیشون ۳۰ تومن داد، ۳۰ هزار تومن ، اونوقت بچش بدنیا اومد ما ۵۰۰ دادیم ، آدم بدبخت بیچاره ای هم ...

بعصی ها هم خسیسن

برای خودشون خوب خرج میکنن

برای بقیه میمیرن پول بدن انگار از جونشون میکنی

2731
وا خب چیکار کنن انقدر بدم میاد کسی از بقیه توقع داشته باشه تو بچه دار شدی بقیه باید به فکر باشن؟🚶 ...

من برای بچه هاشون خیلی پول میزاشتم

چیزهایی که خریدن یک پنجم پولی که میدادم هم نیست

منظورت سر سیسمونیه یا کادوی چشم روشنی؟؟

سر سیسمونی لباس و یکم پول دادن 

کادو تولد سکه یک گرمی، یه پلاک وان یکاد ، گوسفند، یه تومن پول 

البته ما جشن سیسمونی نداشتیما یه جشن تععین جنسیت گرفتیم

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
بخدا یکیشون ۳۰ تومن داد، ۳۰ هزار تومن ، اونوقت بچش بدنیا اومد ما ۵۰۰ دادیم ، آدم بدبخت بیچاره ای هم ...

خب شما هم ۳۵ هزار تومن میدادید 

با ۵۰۰ تومن نشون دادید که کار اونا درسته و به دختر نباید کادو داد و به پسر بیشتر باید کادو داد

بعصی ها هم خسیسن برای خودشون خوب خرج میکنن برای بقیه میمیرن پول بدن انگار از جونشون میکنی

وااا☠️☠️☠️ببخشید بقیه وظیفه ای واسه خرج کردن واسه شما دارن؟!

با حرفت یاد اون فامیلاییمون افتادم که چون درامد مامان بابام خوبه یه تصور فضاایی دارن و همیشه توقع دارن بهشون کمک کنن هیچ وقتم قرضاشونو نمیدن حالا خودشون جونشون بالا میاد برن سرکار و ولخرجیای عجیب دارن زورشون به مامان بابای بدبختم که کل روز دارن زحمت میکشن میوفته انگار واسه پول دراوردن خودمونو باد میزنیم یا از حل اونا پول درمیاریم

کسی وظیفه پول تو جیبی دادن به شمارو نداره

کد تخفیف زیره : NE3842    ⚠️زدن اعمال یادتون نره⚠️
ما از این مراسمات مضخرف نداریم سیسمونی رو همسرم‌گرفت گفت بچه منه چرا خانواده تو پول بدن هدیه ...

وقتی برای بچه هاشون مراسم گرفتن رفتیم و پول درشت گذاشتیم

الان توقع داریم

نوبت اوناست که جبران کنن

رسمه

ماهم قبلا برای بچه هاشون دادیم

وگرنه که نمیریم پول زور بگیریم برای بچمون

2706