2752
2734
عنوان

خواهرم ۱۷سالشه سینش خیلی کوچیکه به نظرتون بزرگتر میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3703 بازدید | 161 پست
نه پرستار نیستم اَدای پرستارارو در میارم    

ناراحت نشو😐 سوالم اینکه خودارضایی وقعا عوارض داره؟ ۶ ساله انجام میدم. تازگیا که هر روز شده ، تپل هم شدم. ولی سینه هام همونه.

ببخشید از سوالم

مشاور تحصیلی❤برنامه ریزی درسی 💖 انتخاب رشته💞معرفی کتاب تست🌸آموزش رایگان زبان انگلیسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ناراحت نشو😐 سوالم اینکه خودارضایی وقعا عوارض داره؟ ۶ ساله انجام میدم. تازگیا که هر روز شده ، تپل هم ...

ن از نظر علمی عوارضی نداره

فقط باعث گودی و سیاهی زیر چشم میشه و کِسل شدن 

همین

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
. خب اگه اینجوریه خواهرمم باید بزرگ میشد😂

باید هم وزن مامانتون بشه چون لاغره کوچیکه 

اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ🫤        درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                                                                            با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           

فکر میکنم ارثی باشه ؛ من ۱۷ سالگی سایزم ۸۰ بود .

۵ ساله که خواننده خاموش بودم ، اما بلاخره تصمیم به تبادل نظرات و احساساتم کردم 😇. هر طور که به آدم ها یاد بدی ؛ همانطور باهات رفتار می‌کنند😊 هدفمند و سلامت باشیم🙌💪🥰
2706