2733
2734

غم و ناراحتیم انقد زیاده که مث یه تومور تو سرم هست و حسش میکنم خدا خیلی حالم بده و سردرگم ولی ذهنم خودکشی رو قبول نمیکنه امروز انقد حالم بد بود پیش روانشناسم نرفتم انداختم دو روز دیگه 

خیلی خسته تر از اونم که حتی نشونش بخوام بدم و به روم بیارم💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اهل نماز خوندن هستی اگه نمیخوونی از اون هست...

نماز غذای روح ادم هست اگه نمازی هستی باز غمگین هستی سجده هات رو طولانی کن ذکر یونسیه رو زیاد بگو

ذکر یونسیه 

لا اله الا الله انت سبحانک انی کنت من الظالمین

❤❤❤
اهل نماز خوندن هستی اگه نمیخوونی از اون هست... نماز غذای روح ادم هست اگه نمازی هستی باز غمگین هستی ...

قبلا نماز میخوندم ولی تاثیر رو روح و روانم نداشت تازگیا نمیخونم و البته نمیتونم

اهل نماز خوندن هستی اگه نمیخوونی از اون هست... نماز غذای روح ادم هست اگه نمازی هستی باز غمگین هستی ...

گلم ممنون ذکر رو امتحان میکنم ولی احساس میکنم تاثیر نداره😞💔

قبلا نماز میخوندم ولی تاثیر رو روح و روانم نداشت تازگیا نمیخونم و البته نمیتونم

نماز رو باید بخوونی چون انرژی منفی بدن در مغز ذخیره میشه و توسط سجده به زمین منتقل میشه...

بیشتر کسانی که اهل نماز نیستند دچار مشکلات روحی میشن 

بازم اگه پریود هستی می توونی سجده کنی و ذکر بگی تا انرژی منفی دفع بشه

❤❤❤
نمیدونم چرا امیدم رو نسبت به خدا از دست دادم🥀

بی اذن خدا برگی از درختی نمیوفته....خیلی قدرتمند تر و مهربون تر از اون چیزیه که ما تصور می‌کنیم

همه چیز رو بسپار به خودش ....دلتو به امیدش ببند 

درست میشه😊👌

خدایا دوستت دارمممم ❣❣
نماز رو باید بخوونی چون انرژی منفی بدن در مغز ذخیره میشه و توسط سجده به زمین منتقل میشه... بیشتر کس ...

واسه من نمیدونم چرا تاثیر نداشت اولاش داشت ولی بعدا نه من آدم بی دین و ایمانی نیستم اصلا ولی نمیدونم انگار با خدا قهر کردم

واسه من نمیدونم چرا تاثیر نداشت اولاش داشت ولی بعدا نه من آدم بی دین و ایمانی نیستم اصلا ولی نمیدونم ...

ذکر صلوات زیاد بگید اصلا امروز تا میتوننید بگید تا اگر خطایی هم داشته اید خدا ببخشه...

یه حدیث خوندم نوشته بود وقتی شیطان به ادمی نزدیک میشه ادم غصه تمام دنیا بدلش میشه و گاهی بی دلیل خوشحالیم اون لحظه فرشتگان بهت نزدیک میشن

❤❤❤
2706