2752
2734

انقدر رو این جملش حساس شدم ک نگو منم بهش گفتم من اگ خودم صلاح بدونم ص  تا پدر مادرم اهمیت نمیدم چ برسه بخام ب حرف یکی دیگ باشم بخدا دست خودم نیس شوهرم میگ اصلا سیاست نداری بیشتر از همه دوستشوداری اما کمتر از همه بلدی حرف میزنی گفتمش خستم خسته ازدورویی از زرنگی از دروغ من خودمم نمیخام ی اوم دیگ باشم .تو شهری هستم ک احساس غربت میکنم هیچکس ندارم خانواده شوهرمم انگار ماست کردن تو دهنشون همش از غم و غصه میگن اصلا فرهنک من تااونا خدا   خرما هستن عقاید من پوشش من ظاهر من .نمیگم بدن ن اصلا ولی دو دنیای متفاوتیم شوهرم مثل خودمه اوالل خیلی مثل اونا بود امد تو فرهنگ ما مثل ما شد .میگ ی روزی میریم نگران نباش ولی همین حرف مادرشوهرم اعصابم بهم میریزه

میگ کی مارو نگ داری کته بهش گفتم چ مادر خود خواهی هستی ک همش تو فکر خودتی مگه همه اینا ک تنها هستن گرگ خوردشونه جالب اینجاست ۷ تا بچه دیگ داره ۴ تا پسرش گذاشه زیر بال خودش انگار جوجه ان اح

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واکنش مادرشوهرت.... 😅

اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ🫤        درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                                                                            با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           
بیکاری میخوای جنجال درست کنی ...وقتی شرایطش رو داشتی بی سر و صدا برو  الان بگو هرچی شما بگی ...

شوهرم هم همین میگ میگم ن باید یاد بگیرن هرکس صلاح زندگیش دست خودشه

اینا سیاست تو چی میبینن ؟  خ...راب باشیم میگن سیاست داریم😒وای بدم میاد از این حرفاشون

خراب بودن ربطی به سیاست داشتن نداره

سیاست داشتن یعنی فکر کنید چه حرفی رو کجا بزنید یا یه حرف و چجوری بزنید که به کسی بر نخوره و اهداف شما هم پیش بره

اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ🫤        درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                                                                            با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           
2706