2752
2734

۲۴ساله امه شوهرم ۳۸

پنج سال ازدواج کردم یه دختر پنج ماه دارم 

شوهرم بیکاره اعتیاد به مشروب داره 

خون نداریم تو خون جاریم زندگی میکنم طلاهام فروختم ماشین خریدیم که باهاش کار کنه افتاده خونه 

ابن چند سال شاید سرهم ده بار رفته سرکار اونم یک ماه کامل نه 

اشتباهم بچه دار شدنم بود 

الان چکار کنم 

فکر میکنم اگر طلاق بگیرم پشیمون میشم 

چون خونه مادرم اتاقا کمه میگم شاید چیزی بهم بگن ناراحت بشم 

میخوام بچمم پیش خودم باشه نمیذمش

ناراحت نمیشم راهنمایی ام کنید

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم اینجا هر کس بر اساس نقطه نظر خودش راهنمایی میکنه شما باید بری پیش مشاور

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️•فِكرایِ توْ سَرَم اَز هَنزفِريم پيچيدِه تَرَن•-•...!_اینو میزارم بیا اینجاکیمیا_https://abzarek.ir/service-p/msg/1880807_

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب عزیزم الان شرایطت چه فرقی داره با خانمی که طلاق گرفته؟ 

خونه کسی هستی که خب اونم‌ ممکنه چیزی بگه ناراحت شی 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:❣️اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. ❣️دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. ❣️سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. ❣️چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. ❣️پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ❣️ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده . ❣️هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه.❣️هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. ❣️نهم: آدما همه اسکلت هستن با یه گوشت روش پس فرزندم شل کن.
2731

ت این چندسال کی خرجتونو میداد؟ 

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺

شما کلا اشتباهت این بوده با یه نفر که باهم14 سال اختلاف سنی دارین ازدواج کردی 

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤

بچه رو ک اصلا نمیدن به شوهرت اگ ثابت کنی معتاده تازه نمیزارن بیاد دیدنت 

طلاق بگیر 

ببین بخاطر خودت نمیگیری بخاطر بچه بگیر 

شوهرت ادامه بده چیزی از زندگیتون نمیمونه بچه تم تو اعذاب زندگی میکنه بزرگتر شد یه نوجون شد افسرده میشه خودتم نابود میشی

طلاق بگیر برو خونه مادرت 

مادرتم از بچه نگهداری میکنه میتونه بزرگ تر شد بری سرکار بچه رو بزاری پیشش

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
رفتار شوهرت باهات چطوره دست بزن بدهنی ؟؟؟ سرکار نمیره خرجتونو از کجا میارین؟

چند تا زمین داشت فروخت 

دست به زن نه ولی بدهنی اره 

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706