2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من و همسرم شاغلیم ....کارت پس انداز مشترک داریم جفتمون از اون استفاده میکنیم ....کسی از اون بکی پول نمیگیره

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

آبجی از خودت گدا نساز درسته شوهر خسیس افتضاحه ولی سعی کن دستت تو جیب خودت باشه مستقل باشی هر حرفی هم زد فقرش بزن تو سرش تا یاد بگیره شعار نده من می تونم من می تونم برو بابا ده ساله قول داده هنوز سر خونه ۱ 

والا من خودم شاغلم یک ریالم پول نمیگیرم ازش 

چی بشه ی لباس بخواد برام بگیره اونم خودم حساب میکنم

ولی خریدای خونه با اونه گاهیم با من

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی....."مولانا"
آره درسته ولی بهتره که زن صفر تا صد زندگیش محتاج همسرش نباشه 

الان دگه دوره ای نیست کسی محتاج باشه  ولی این موضوع که تامیگه همسرم پول نمیده فتوامیدن بروسرکاراشتباهه   طرف ماهی ۱۰۰م درامدش باشه وظیفه همسرشه بازبراش وصت بذاره بهش برسه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
دیگه الان موقعیتی نیست که به دست همسر دل ببندید  شرایط زندگی سخت شده  اگه خانوم ها میتون ...

من خودم شاغلم عزیزم اما دیگه خب اونم باید یه مبلغی بده دیگه

2706