2733
2734
عنوان

اسم زنی ک شوهرم توخاب کفت

146 بازدید | 15 پست

خانماشوهرم ازسرکار بعد چن روزاومد خیلی خسته بود خابید بعد یهو توخاب اروم کفت معصومه خیلی واضح نبود ولی من شنیدم...ینی خیانت کرده از صب مردم ازدلشوره .مااصن معصومه نداریم فق اسم مامانش توشناسنامشه ک اصلااااا ب زبون نمیاریم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

منم دیشب خواب دیدم شوهرم زن داداشمو بوسید من دیدم جنگ کردم و ..... اخرشم تو خواب جدا شدیم شوهرم گریه کرد و....

موقع ک جدا شدیم انگار تو بیابون بودیم من با داداشم نشستم تو ماشین رفتم اونم هی داشت از پشت نگاه میکرد تو خواب ب داداشم  گفتم قلبم درد میکنه 

من خواب یه بچه که انگار مال خودم بود رو میدیدم اسمش مهدی بود و من چند بار صداش زدم 

نگو شوهرمم بالاسرم داره گوش میده 

بیدارشدم گفت مهدی کیه 

گفتم بچمونه😐

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      
2740
خطش همراه اول برو همراه من تماس خلاصه تماس هاشو ببین خوشگلم یا شماره های مسدود شده اشو انشالا ک‌چیز ...

اتفاقا هکراه منش رو گوشیمه ندتره ازین چیزا هیچ برنامه مجازیم نداره

2706