2733
2734
عنوان

اقدام بارداری

87 بازدید | 13 پست

۳۰فروردین پریود شدم الان روز ۲۶ام پاکی هستم سیکل پریودم ۲۸روزه هست یعنی دو روز مونده به پریودم..دوروزه پیش کشاله ران هام درد شدیدی داشت درد و انقباض تخمدان ها و تیر کشیدن داشتم ولی الان دوروزه خبری نیست با اینکه نزدیکتر شده به پریودم ولی.....چیکار کنم بنظرتون بی بی دیروز زدم منفی بود..چهار پنج شبه درست نمی‌خوابم و انگار خواب از سرم میپره شبا..باردارم یا نه بنظرتون؟؟

تعداد رای : 1
نظرسنجی
بله
0
0%
نه
1
100%

تا وقتی از موعدت نگذشته نه بی بی بزن نه به علائم توجه کن اینا حالتای طبیعی بدنه حساس میشی فکر میکنی چیز خاصیه شایدم برا پریودی باشه شایدم حامله باشی   

من تا سه ماه اصلا و ابدا علائم نداشتم برام عجیبه شما اینهمه نشانه میگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
میدونی خیلی وقتا توهم علائم داریم 

اره متوجه ام آدم تلقین که می‌کنه بدتر هم میشه ولی من این ماه اولین بارمه قبل پریود درد کشاله ران میگیرم اونم اینقدر شدید که به زور راه برم....انشاالله که خیره

انشاالله هرچی دلش نی نی میخواد خدا بهش بده به قول یه دوستی خدا خسیس نیست...😇ممنونم ازت گل بی خارم🌷 ...

آره نی نی روزی خودشو میاره بیشترم میاره ما که از وقتی بچمون اومده کاملا تغییراتو حس کردیم درامدمون بالاتر رفت همه چیز بهتر شد  🌺🌺🌺🌺