2733
2734

میشه عضو کانالی شد بدون اینکه بدونی؟یعنی عضوت کنند.شوهرم عضو کانال صیغه بود اونم سه تا میگه منو‌عضو کردن !من اطلاع نداشتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ازه عزیزم یکی از مخاطب هاش تلگرام مریموم داره

منم عضو میکنن میخوای اسکرین یدم روزی هزار بار عضوم میکنن لف میدم

برو تو تنطیمات کاری کن که کسی نتونه عضو کانالش کنه

تو قسمت اعضای اون گروه دستت رو رو خودت فشار بدی معلومه کی عضوت کرده

اره میشه

اگه تلش اصلی نیس بخاطر اسپانسر های پرو کسی هم میشه

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین

آره میشه

بعد بری توی کاناله نشون میده کی عضوت کرده

منم سرم اومده

یه سریا تلگرام‌ متفرقه دارن مثل موبوگرام و طلاگرام و کوفت و زهرمار

بعد اصن خودشونم نمیخوان عضوت کنن

این کانالا اسپانسر برنامه های متفرقه ای هستن که اینا نصب کردن، واسه دیده شدن کانال خود اپ میاد بدون خواسته طرف کل مخاطباشو عضو میکنه توی این قبیل کانال ها

ازه عزیزم یکی از مخاطب هاش تلگرام مریموم داره منم عضو میکنن میخوای اسکرین یدم روزی هزار بار عضوم می ...

تنظیمات رو خصوصی کردم .اما اینکه کی عضوش کرده متوجه نشدم متاسفانه هول شدم پاک کردم کانال رو اه

ببین دوست ما پارسال تلش رو هک کردن چون اصلی نبود

مارو هر روز به گروه های صیغه یابی اد میکرد بهش میگفتیم میگفت منم خبر ندارم انقدر گروه هلی چرت ادمون کرد که

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین
آخ آخ 🤣🤣🤣 راس میگه بنده خدا  نمی دونم چطوری میشه اینطوری میشه 😂 منم هر روز اضافه می‌ک ...

نمی دونم کاربرهای آقا تو این سایت چی کار میکنند .کی از شما نظر خواست 

یکی از مخاطب های همسرت تلگرام اصلی رو نداره ی نخسه دیگه از تلگرام رو دانلود کرده

این نخسه های غیر اصل پول میگرن همه کاربر هاشون رو عضو کانال میکنن تا اعضای کانال بره بالا

منم عضو میکردن

برو تو تنظیمات

قسمت حریم خوصوصی ی کاری کن که کسی نتونه دیگه عضو کانل جدید بکنتت یا ببین کدوم یک از مخاطب هات توی اون کاناله اون مخاطب رو حذف کن از تو مخاطبینش بعد دیگه‌نمیتونه عضوش کنه

2706