2752
2734

سلام میشه بگید مشکل اداری ما حل میشه ایا به نفع ما میشه یا نه این کاریو که میخوایم شروع کنیم نتیجه میده یا نه تورو خدا جواب بدید... بعد اون مدارکایی که گم شده کجاست تورو خدا انلاین هستین جواب بدید لطفا😭😭🙏🙏🙏

@دغدغه    

@دغدغه    

@گرگ_برفی۱    

این کابری دست دو نفر میباشد✋ تاپیک با موضوع های متفاوت دیدین تعجب نکنید😂 گاهی کابری دست منه و گاهی دست دوستم🌒🌱
حل میشه نتیجه میده مدارک جای سختی هست ممکنه دیگه برنگرده

خیلی لطف کردی عزیزم 

بعد من دوتا حاجت داشتم و بهم گفتین که اولیه برااورده میشه ولی دومی نه یعنی اگر من چله سوره ها و دعا ها هم بگیریم برااورده نمیشه؟

این کابری دست دو نفر میباشد✋ تاپیک با موضوع های متفاوت دیدین تعجب نکنید😂 گاهی کابری دست منه و گاهی دست دوستم🌒🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی لطف کردی عزیزم  بعد من دوتا حاجت داشتم و بهم گفتین که اولیه برااورده میشه ولی دومی نه یعن ...

میشه باید انرژی به خواستن بدی کائنات بهت میده

❤️عضو گروه قرمز❤️وزن اولیه:۹۵.۵۵(۱۷ اردیبهشت)🫥 هدف بعدی۹۰🔒هدف بعدی۸۰🔒هدف بعدی ۷۰🔒هدف بعدی۶۰🔒هدف نهایی۵۸🔒❤️‍🔥
میشه باید انرژی به خواستن بدی کائنات بهت میده

جدی من واقعا خیلی دوست دارم که حاجت روا بشم و حاجتمم یه جورایی محاله... خیلی ممنونم ازت عزیزدلم 

برام دعا کن💚 

میشه بگید مثلا چه جوری باید خواستم رو ازشون بگیریم؟

جدی من واقعا خیلی دوست دارم که حاجت روا بشم و حاجتمم یه جورایی محاله... خیلی ممنونم ازت عزیزدلم  ...

با دعا کردن با فکر کردن به خواسته ها چله برداشتن فکر کن بهش رسیدی مطمئن باشی بهت میده

❤️عضو گروه قرمز❤️وزن اولیه:۹۵.۵۵(۱۷ اردیبهشت)🫥 هدف بعدی۹۰🔒هدف بعدی۸۰🔒هدف بعدی ۷۰🔒هدف بعدی۶۰🔒هدف نهایی۵۸🔒❤️‍🔥
با دعا کردن با فکر کردن به خواسته ها چله برداشتن فکر کن بهش رسیدی مطمئن باشی بهت میده

اها باشه عزیزم  مرسی که جواب دادی💚 

اها باشه عزیزم  مرسی که جواب دادی💚

سلام عزیزم خوبی 

میشه یکم راجب خودم حدس بزنی؟

ایندم خوبه ؟ کسی هست که روی من کراش باشه؟ 

به نظرت حسین روی من کراش نیست؟

@گرگ_برفی۱