2733
2734
عنوان

پسری ک خیلی گیر میده

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 32 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میگه ن اول باید بشی اونی ک من میخوام بعد من بیام جلو

اعتماد به نفست بالا باشه بگو منم تمیزم الکی گیر نده چون بعدا هم برات دردسر میشه عادت میکنه در همه چی بهت گیر میده.

ادم صادقیه ولی این گیرای ک میده یکم اذیتم میکنه اگه رعایت نکنمم قهر میکنه 

خب اینکه تمیزه و تمیزی رو هم دوست داره خوبه . ولی دقت کن ببین وسواس نیست اگه وسواس باشه کارت سخته 

یار خوب تمام ماجراست🍓❤️🍫

مگه پسر قحطیه این اعتماد به نفستو داغون میکنه ببین کی گفتم

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
فک میکردم ادم منطقی ایه و اهل دوزو کلک نیست و اینکه فک کردم شاید راست میگه و اشکال از منه

این هنوز هیچ کاره ی شما نیست خط کش دستشه همش داره همه چی را سانت میکنه شوهرت شه دیگه میخواد چکار کنه؟

خودتو بکش کنار نفس بکشی

ادم صادقیه ولی این گیرای ک میده یکم اذیتم میکنه اگه رعایت نکنمم قهر میکنه 

عزیزم صادق نیست وسواس یه بیماری روانیه ک دارو داره

کسی ک عزت نفس شمارو میاره پایین بهش نمیگن گیر دادن

بقیه رل دارن شوهر دارن روزی صدتا قربون صدقه اش میرن میگن چ ناز شدی چ خوشگلی 

مال شما برعکسه کلا

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
خب اینکه تمیزه و تمیزی رو هم دوست داره خوبه . ولی دقت کن ببین وسواس نیست اگه وسواس باشه کارت سخته&nb ...

نه یکسریا هست چرک ازشون میباره فقط میخوان گیربدن خودشونو بکشن بالا وبزنن تو سر طرف مقابل بیارندش پایین داداش منم همینه

بهش محل نمیده بازم ایراد میگیره ازم

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
نه یکسریا هست چرک ازشون میباره فقط میخوان گیربدن خودشونو بکشن بالا وبزنن تو سر طرف مقابل بیارندش پای ...

کاملا حرفتون رو قبول دارم . طرف هیچ گ. و نیست ولی ادعاش تمومی نداره . استارتر باید یکم زرنگ باشه و بتونه طرفش رو بسنجه و بشناسه

یار خوب تمام ماجراست🍓❤️🍫
2706