2752
2734

داشتم رد میشدم یه مرده دقیقا از کنارم رد شد از قصد من خودم قشنگ متوجه شدم ... از قصد دستشو طوری کرد بخوره به سینم قشنگ مالید‌.‌.. منو میگی اعصابم خراب شد.... گفتم کثافت ریدن کله پدرت رو....

بعد یه زنه از پشت گفت ولکن این دستش فلج بود اینجوری شد.... گفتم نه این اگه فلج بود چرا دستش اونوری نرفت چرا جای دیگه نخورد حتما باس اینجا میخورد‌‌... بعد دیدم میگه آره واقعا راست میگی این خودش مرض داشت😂
😒😒بعضیا سکوت میکنن من بلند بلند فحش میدم

باز دیدم مثلا عصبانی شد یکم پشت سر اومد بعد رفت😂کلا به یه ورم بود مرتیکه

فقط حرف زنه 😂😂😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

دیروز بودی شهر؟؟ 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ادبیاتتو قربون

دیروز بودم شهر😂

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

یه بار یکی تعریف می‌کرد تو ماشین خوابیده بود یه مرده اومده بود بهش یه چی گفته بود با قفل ماشین افتاده بود دنبال مرده واقعا خوشم اومد اینجور آدما با سکوت پررو ترو وقیح تر میشن

یه بار چند سال پیش یه یارو ازینایی که بساط مسکنن کنار خیابون مغزیجات میفروخت،میخواستم ازش مغز گردو بخرم من کلا با مردا جدی صحبت میکنم گفت  بداخلاق نباش با من مهربون حرف بزن خانوم زیبا منو میگی قاطی کردم براش گفتم کارتو بده ،کارتو داد یه لگد زدم زیر سینی بادوم هندیاش که جلو پام بود😅 ریخت کف خیابون داد زد چته.... یه حرف بد  یه لگدم زدم زیر سینی کناریش یادم نیست چی بود ،گفتم گوه میخوری به زن و بچه نردم میگی بامن مهربون باش ملت ریختن سرش 🤣🤣🤣🤣 منم بچه ام همراهم بود دستشو گرفتم زود رفتم😆

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم