2733
2734
عنوان

دخترم میگه میخواد ابروهاشو برداره😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1447 بازدید | 100 پست
سبیل و اینارو که خیلی وقته گذاشتم. ولی ابرو رو نه...اخه بعد برای ازدواجش چهرش فرق نمیکنه! سنشم حس می ...

دخترونه برداره هیچی نمیشه

من دخترونه و پهن گذاشتمش 

هرکی میبینه میگه بچه ای

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه🌿 خوشحال میشم کمکی کنم [ تویی که تا اینجا خوندی،بدون می‌آید روزهای خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش انرژی زا : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ابروهاش خیلی نامرتبه؟

اگه اره یذره براش مرتب کن

من خودم ۱۸ سالمه هنوز دس به ابروهام نزدم چون کم‌پشتن اگه دس بزنم خراب میشه فقد با ژل ابرو مرتبشون میکنم

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
واقعا؟ میتونم بپرسم چند سالتونه؟ بابا زمان ما از این خبرا نبود...اصلا دهه ۶۰ نسل سوخته بودیم

من دهه هفتادیم کنکور قبول شدم با مامانم رفتیم ارایشگاه اصلاح کردم 

2731
سبیل و اینارو که خیلی وقته گذاشتم. ولی ابرو رو نه...اخه بعد برای ازدواجش چهرش فرق نمیکنه! سنشم حس می ...

خیلی کم بذار مرتب کنه سنش بالا نمیره اگه خط نندازه 

می‌دونی اگه بخوای تو این زمونه خیلی محدودش هم کنی اونوقت فکر می‌کنه ازدواج چه خبره و همه فکرش میشه ازدواج کردن که حداقل بتونه با ازدواج به کوچکترین نیازهاش و خواسته هاش برسه 

بنظرم کنترل شده بذار انجامش بده با نظارت خودت 

سبیل رو چند ساله میزارم. فقط ابرو رو نمیزارم.

ببر براش مرتب کنن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
چهرش بزرگ میشه

تمیزکردن تغییرنمیده چهرشو خیلی

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه🌿 خوشحال میشم کمکی کنم [ تویی که تا اینجا خوندی،بدون می‌آید روزهای خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش انرژی زا : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
صورتشو اصلاح کنه ابروهاش باشه

صورتشو چند ساله اصلاح میکنه ولی ابرو رو نمیزارم. چند وقت پیشم تو خیابون یه پسر به حاطر ابروهاش بهش تیکه میندازه دیگه اینم خیلی ناراحته هی میگه پسرا هم برمیدارن بعد تو نمیزاری من بردارم

دخترِ من میره هفتم اومدم ثبتِ نامش کنم دخترها موها گوجه کرده زیرش رنگ  ابروها برداشته ضد آفتابِ رنگی ریمل . رژِ کمرنگ . گفتم دخترِ من سبیل داره مدیر گفت قربونِ سیبیل هاش🙃😅

دیروز تولد دعوت بود رستوران گفتم یه رژِ کمرنگی بزن مامان رفتم رسوندمش دیدم دخترها موهاشون از نصفِ آبی و صورتی رنگِ🙄

خلاصه خواهر به این نتیجه رسیدم برایِ هفتم ببرمش اصلاح ابرو

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر

دختر من ۱۲ سالشه خودم ۷ سالگی با نوم سیبلاشو برداشتم کمتر بشه دیدم نشد بی خیال شدم الان ۱۲ سالشه ازم خواسته وسط ابروهاشو تابستون براش بردارم و قطعا برمیدارم و سیبلاشو با روشن کننده براش روشن میکنم 

2706