2733
2734

دیروز دو دقیقه دیدمش چون پرستاره به بهونه ای دندون پزشک رفتم گفت نیست دیگه هیچی نگفت منم اومد بیرون اونا که نمیدونن تایپک قبلیم بخونین  وقتی اومد بیرون تا خونمون پیاده اومد کل راهو گریه کردم کردمممممم کلا رنگم پریده فشارم خیلی افتاده 😔امان از عشق 

میکشم چشاتو، بغلشم گل دل دادم به عبارت یه عشقMیعنی سوختن اینو چشاتم که نوشت بعد تو همه جا جهنمه واسم اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔

خودت چکاره ای 

آرمین خدای موسیقی ایرانه✨ دیگه خودت تا تش همچیرو بخون... عاشق موسیقی (تلفیقی سبک آرمین خان) 🎵🎶 با افتخار و فاصله بی نهایت شدیداً بهترین خواننده فقططططططط آرمین 2afm 🎤🎸 صدامو داری؟ 🎤🎵🎶❤️ چیزی شده 🎤🎵🎶❤️چی شد صدا قطع شد 🎤🎵🎶❤️ بزن یه زنگ 🎤🎵🎶❤️ بگو کجایی 🎤🎵🎶❤️ نوستالژی 🎤🎵🎶❤️دمش گرم 🎤🎵🎶❤️ ناز شستم 🎤🎵🎶❤️ دوست دارم 🎤🎵🎶❤️بگو بینم 🎤🎵🎶❤️آلبوم تور کنسرتام (آهنگ طرفدارمه) 🎤🎵🎶❤️شماره جدیدم 🎤🎵🎶❤️دارم هواتو 🎤🎵🎶❤️حالا هی 🎤🎵🎶❤️عشق فقط آرمین زارعی❤️💜💛💙💚🖤🧡 
خودت چکاره ای 

بیکار

میکشم چشاتو، بغلشم گل دل دادم به عبارت یه عشقMیعنی سوختن اینو چشاتم که نوشت بعد تو همه جا جهنمه واسم اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم خیلی سخته . می‌دونم ... فشار زیادی برات داشته سعی کن خودتو شاد کنی و زیادبهش فکر نکنی هر چند می‌دونم سخته اما اینجوری خودتو اذییت می‌کنی سعی زیاد بهش فکر نکنی . امیدوارم همیشه تو زندگی خودت لبخند بر لب های تو باشه از ته قلب خودت شاد باشی 

جک کن خودتو بابا اه

چه ربطی داره الان 

عزیزم خیلی سخته . می‌دونم ... فشار زیادی برات داشته سعی کن خودتو شاد کنی و زیادبهش فکر نکنی هر چند م ...

الهی امین چی بگم خیلی سخته بخوای بیخالش بشی کاش هیچوقت به اون درمانگاه نمیرفتم

ربطشو بعدن میفهمی 

حالت خوبه 

حالت خوبه 

منکه خوبم ولی تو انگار خیلی حالت خوب نیست 

دارم میگم این ادا اطوارارو در نیار 

شاید بار اولت باشه این حس و تجربه میکنی 

اما دیگه اینکه پاهام سست میشه و فلان میشه خیلی مسخرست 

عزیزم لطفا برای اهدافت ام تلاش کن

بابام، مسئولِ مسئولیتام نیست...:/