2752
2734
عنوان

عروسی دوستم رفتم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوشگل شدبودعروس خوشبحالت یه عروسی رفتی من خیلی وقت نرفتم

عزیزم منم یسال بود عروسی نرفته بودم

الان اینقدر هزینه ها زیاد شده و فقط نزدیکا رو دعوت میکنن اینقدر کم شده

فک کنم همه جا اینجوری شده

چون ما قبلا خیلی دعوت میشدیم الان حتی اشناهای نزدیکم دعوت نمیکنن فقط فامیلا

مثلا دوست مامانم که هرروز باهم بیرون میرن دعوت نکرد تازه عروسی پسرشم بود  یعنی دخترنبود که بگه هزینه رو چون داماد میده زشته

تمایل ندارم

والا به خدا مردای عتیقه فوری درخواست دوستی میدن. 

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم. 
قانون ثابت کرده هرکی زندگیش از بچگی خوب بود بعدنشم خوبه هفت نسل بعدشم خوبه  ما چی پس خدایااا&n ...

میدونی به این نتیجه رسیدم باید آدم سر بزنه به بیخیالی هرچه بادا بادا

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
میشه بگی عروسیش چجوری بود

ببین عروسیش معمولی بود با این تفاوت که ۹۰ درصد جوون بودن و دوستای عروس داماد و فامیلای خیلی نزدیک

و از اول تا اخر در حال رقص

ببستر به اینکه ادم خوبی پیدا کرده غبطه خوردم

عزیزم منم یسال بود عروسی نرفته بودم  الان اینقدر هزینه ها زیاد شده و فقط نزدیکا رو دعوت میکنن ...

بازرفیق خیلی خوبی داری یادت بودمن یکی ازدوستام نمیدونم چراعروسی نگرفتن هرچقدرمنتظرموندم توخونشون زندگی میکنن دختروپسرفک‌کنم رفتن مشهدپول خرج خونه کردن 

روزی تایپک موفقیت ورسیدن به امریکا باهمسرت میبینم اینجامطمنم

وااای 

مرسی

چقدر شما خوبی

ایشالا تایپیک موفقیت همه نی نی سایتیا

ایشالا همه همیشه سلامت و شاد باشن

شما هم ایشالا دست به خاک بزنی زر بشه😘😘

2706