2752
2734
عنوان

عروسی دوستم رفتم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 55 پست
تاقیامت🥲🚶‍♂️بعضی چیزا توسرنوشت آدمی جایی نداره  بایدباهرآنچه داری بسازی  من کسی که عاش ...

منم عزیزم دقیقا موقعیت شمارو داشتم کسی که دوسش داشتم بخاطر اینکه اونا وضعشون خوب بود و ما نه نیومد خواستگاری فقط به عنوان یه دوست دختر بهم نگاه میکردم منم باهاش وارد رابطه نشدم و اونم رفت ازدواج کرد بعد اون قلبم به سنگ تبدیل شد و تمام ارزوهامو اعتماد بنفسمو از دست دادم

اللنم از همه چی متنفرم فقط تو خونم 

چقدر امیدوارم کردی گلم خدا دلتو شاد کنه میگی چجوری اشنا شدن؟

توی مطب یه دکتر مادر

خالم بیمار دکتر بود وبهش گفته بود کاریی که انجام داده رو واسه ایشون بگه وبهشون کمک کنه چون خالم خوب شده بود 

بعدکه معاشرت میکنن پسره ازش خوشش میاد پسره هم مذهیبه تقریبا ورسما میان خاستگاری 

یعنی یکارای واسه خالم انجام میده کل فامیل انگشت به دهن موندن 

البته خالمم خیلی دختر مهربون معدبی بود ولی سوادش درحد ابتدایی بود. ولی بشدت اجتماعی 

ولی شوهرشون مهندس شرکت نفتن 

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم عزیزم دقیقا موقعیت شمارو داشتم کسی که دوسش داشتم بخاطر اینکه اونا وضعشون خوب بود و ما نه نیومد خ ...

خیلی سخته 🙂💔

ولی من تصمیم گرفتم‌خودمو دوست‌داشته باشم به فکر پیشرفت خودم باشم  حال خودمو خوب کنم 

وفراموشش کنم🙃یه تلنگر بودشاید که به خودم بیام هرچه بادا بادا

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
خیلی سخته 🙂💔 ولی من تصمیم گرفتم‌خودمو دوست‌داشته باشم به فکر پیشرفت خودم باشم  حال خودمو خوب ...

ان شاءالله که عزیزم به وقتش بهترین ادم سر راهت قرار بگیره کسی که قدر خودتو بدونه 🫂😘

ان شاءالله که عزیزم به وقتش بهترین ادم سر راهت قرار بگیره کسی که قدر خودتو بدونه 🫂😘

ممنونم عزیزممم😘

ایشالله واسه خودتم بهترینا پیش بیاد❤️✨️

توی مطب یه دکتر مادر خالم بیمار دکتر بود وبهش گفته بود کاریی که انجام داده رو واسه ایشون بگه وبهشون ...

چقدر جالب

قسمت ادم ممکنه تو مطب دکترم پیدا شه😍

یکی از دوستامم تو دندونپزشکی با شوهرش اشنا شد خیلی هم راضیه

چقدر جالب قسمت ادم ممکنه تو مطب دکترم پیدا شه😍 یکی از دوستامم تو دندونپزشکی با شوهرش اشنا شد خیلی ...

اره واقعا کجاشوچطور مهم نیست 

مهم شخصه مقابلع که آدم‌درستی باشه