2752
2734
عنوان

تو رو خدا بدون ملاحظه بگید

97 بازدید | 14 پست

مادرم یکسال هستش که فوت شده 

من پدرم خیلی خوش اخلاق بود تو این مدت یکسال حتی از قبل هم خوش اخلاق تر یعنی واقعاااا وظیفه پدری رو به بهترین نحو ممکن انجام داد حامی ما بود کارای خونه همه‌چی البته بازنشسته‌ شده بود تازه

الان یکماه هستش ازدواج کرده حقیقتا خانم خیلی خوب و خوش اخلاق و سالم و اهل کار فقط کمی ولخرج و دلسوز فقط عجیبه رفتاراش فکر کنم کمتر از ۶ سال اختلاف سنی داشته باشن 

پدرم قبل ازدواج همش برای اینکه بابت ازدواجش ما نگران نباشیم میگفت من دنبال عشق و عاشقی نیستم فقط میخوام یکی رو بیارم کارای خونه رو مدیریت کنه از این قبیل حرفای عجیب

حالا که ازدواج کرده بشدت بداخلاق شده همش ما رو فحش میده باورتون میشه پدری که نازک تر از گل نمی‌گفت به بهانه های مختلف دعوا میکنه باهامون اصلا انگار مهر پدری در پدرم مرده و شرایط رو برای همه ما سخت کرده ولی با زن بابام مهربونه همش مثل پروانه دورش میگرده و ... یکم کمک زن بابام نکنن خواهرم کلی اخم میکنه دعوا میکنه فحش میده!!!

دلیلش چي میتونه باشه تو رو خدا هر چي حدس دارید بگید 

چقدر احتمال میدید زن بابام بهش حرفی زده باشه

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هععی،طفلک ما زنا،تا زنده ایم ک باهامون خوب رفتارنمیکنن،وقتی مردیم همه چیز حاضرآماده واس زن دومشون و همچنین دورشم میگردن

یکی دردو یکی درمان پسندد ،یکی وصل ویکی هجران پسندد،من ازدرمان و وصل ودردوهجران،پسندم آنچه راجانان پسندد
2731

خدا رحمت کنه مادرت رو . 

اگر دختر تو خونه هستین، درس بخونین و به موفقیت هاتون ادامه بدین و هر وقتم کیس خوبی براتون اومد ازدواج کنین.

روی هیچی و هیچکس جز خودتون حساب نکنین که غافلگیر نشین. 

🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿 

رابطه تونو با زن باباتون خوب کنید نکه خصوصیاتونو براش تعریفرکنید ها ولی صمیمی باشید زبون چرب و نرم مارو از سوراخش در میاره 

اینجوری وقتی باباتونم دعوا کرد زن باباتون احساس مسئولیت و دین میکنه ازتون دفاع میکنه کم کم از سر باباتونم میفته 

در مقابل زن باباتون گارد نکیرید تا از این بدتر نشه 

یا زن بابات بهش گفته و یا جوری رفتار کرده که بابات واسه خودشیرینی با بقیه بدرفتاری میکنه به هر حال ...

نمیدونم واقعا اصلا از شخصیت زن بابام سر در نمیارم خیلی بهش میاد زن ساده ای باشه اما یه رگه های اینجور فتنه هایی توش هست زن خوبیه ولی چوقولی میاد بهش کنه

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
من زن بابات رو قضاوت نمیکنم شاید بگه اما از زبان مادرم که پدرش دو زنه بوده شنیدم میگه تا مادر هست فر ...

واقعااااا👏👏👏👏

هععی،طفلک ما زنا،تا زنده ایم ک باهامون خوب رفتارنمیکنن،وقتی مردیم همه چیز حاضرآماده واس زن دومشون و ...

😭😭😭😭😭اخ دلم خونه از این موضوع اینقدر تاپیک در موردش زدم

نمیدونم واقعا اصلا از شخصیت زن بابام سر در نمیارم خیلی بهش میاد زن ساده ای باشه اما یه رگه های اینجو ...

قطعا همینه

حتما با پدرت صحبت کن و بهش نهیب بزن رفتارش قطعا با عواقب بدی از سمت شما همراه خواهد بود

قطعا همینه حتما با پدرت صحبت کن و بهش نهیب بزن رفتارش قطعا با عواقب بدی از سمت شما همراه خواهد بود

الان زن بابام داره گریه میکنه که چرا بابام نمیبرتش مبل ها رو عوض کنه 

۴۷ سالشه ولی کلی رفتار بچه داره

نمیدونم واقعا اصلا از شخصیت زن بابام سر در نمیارم خیلی بهش میاد زن ساده ای باشه اما یه رگه های اینجو ...

بنظرم خودتون با پدرتون صحبت کنید واضح و رو در رو که دلیل رفتارات چیه‌ تا به خودش بیاد. و اگه چندتا برارر خواهرین بنظرم خونه جدا برای شما بگیره. بیاد پیشتون بهتون سر بزنه‌ پیش خانمشم باشه. اینجوری راحت ترین و عزیزتر برای هم

من امیدم به خداست....بعد خدا هم به خداست....
😭😭😭😭😭اخ دلم خونه از این موضوع اینقدر تاپیک در موردش زدم

دیگ تادنیا بوده همین بوده،عیب نداره غصه نخور،همه ی ما اول و آخر میریم اون دنیا،خدا مادرت رو هم رحمت کنه،،،برای موضوع اخلاق باباتم ک گفتی دیگ کاریش نمیشه کرد،با زن بابات دوست باش همین فقط

یکی دردو یکی درمان پسندد ،یکی وصل ویکی هجران پسندد،من ازدرمان و وصل ودردوهجران،پسندم آنچه راجانان پسندد

اگر رفتار پدرت ادامه دار بود , سعی کن مقابله کنی

بگو من گناه نکردم هم درد بی مادری بکشم هم تو خونه خودم با عذاب زندگی کنم

2706