2733
2734

فکر کنم مرحله اول سامانه تصمیم

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الکی طلاق بگیری

مگه شما داستان زندگی ایشونو میدونی؟؟؟

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇

زنگ بزن مشاور رایگان قوه قضائیه شرایط رو بگو بهترین راه رو بهت معرفی میکنن که بعدا دچار مشکل نشی احتمالا شمارش تو نت هست   هر کاری کردی و هر راهی رو انتخاب کردی امیدوارم خدا بهت آرامش و شادی بده 

یعنی دگ نیازی ب دادگاه نیس؟

مگه میشه نیاز به دادگاه نباشه 

حق طلاق هم که داشته باشی پروسه خودشو داره 

آزمایش عدم بارداری و تعیین تکلیف مهریه و .... 

قدم اول هم مراجعه به دفتر خدمات قضایی هست تا یه وقت رسیدگی بهت بدن 

زنگ بزن مشاور رایگان قوه قضائیه شرایط رو بگو بهترین راه رو بهت معرفی میکنن که بعدا دچار مشکل نشی احت ...

ب امید ارامش ازدواج کردم ولی چیزی بجز اعصاب خوردی نصیبم نشد .دوسدارم سر بزارم بمیرم از دست مردی ک انقد گه از اب در اومد

ب امید ارامش ازدواج کردم ولی چیزی بجز اعصاب خوردی نصیبم نشد .دوسدارم سر بزارم بمیرم از دست مردی ک ان ...

حتما زنگ بزن مشاوره قضایی راهنماییت کنه که راه اشتباه نری طلاقت طول بکشه     به نظرم خودت تنها برو چند جلسه مشاوره شاید تونست کمکت کنه افسارش دست بگیری هر چقدرم وحشی و بی فرهنگ باشه شاید بشه رامش کرد و سوارش شد   حداقل فایده مشاوره اینه که آروم میشی اینقدر روحیت داغون نیست    همه به امید خوشبختی ازدواج میکنن  مردا همشون ی سگ کثیف بی فرهنگ لعنتی کثافت درون دارن فقط کافیه زن بتونه اون سگ رو زنجیر کنه به خاطر همین میگم برو مشاور شاید شد 

2706