2733
2734
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه بعد از ۵ دقیقه هالع بندازه خرابه ولی احتمال زیاد شما بارداری حسم‌میگه

قربون حست برم ممنونم

من ۴ سال و نیمه اقدامم همه کاری برای بارداری کردم آی وی اف و ای و یو ای و .‌....نشد ک نشد

حدود یماهه پیاده روی و رژیم سخت رو شروع کردم نزدیک موعدم بود گفتم ببینم اگه باردار بودم پیاده رویمو کمتر کنم

چون هاله دومی پر رنگتر از دیروزی شده احتمال خیلی زیاد بارداری

خدا کنه 

ب بارداری امیدی نداشتم دیگه نمیدونم چرا بی بی چک زدم دوباره سه بار آی وی اف و دوبار آی یو آی ناموفق داشتم آخریشم قبل عید بود 

هر روز بزن پر رنگتر بشه مثبته .تو تایپیک هاله بی بی چک من عکس روزهای بعد رو گذاشتم برو ببین 

جدی میگی عزیزم😭😭چون بعد یساعت هاله اش میفتاد نا امیدم میگم نکنه خط خود بی بی چک باشه

ولی امروزیه از دیروزیه خیلی پررنگ تره

ممنونم گلم میرم میبینم

خدا کنه  ب بارداری امیدی نداشتم دیگه نمیدونم چرا بی بی چک زدم دوباره سه بار آی وی اف و دوبار آ ...

انشالله که بارداری 

من خودم ماه پیش سه تا بیبی چک به فاصله چند روز زدم که منفی بودن ولی بعد چند ساعت یه هاله سفید میفتاد که خط تبخیر بی بی بود ولی برای تو صورتیه تو عکسم مشخصه

خدایا یعنی میشه برا منم معجزه بشه همسرم ضعیفه و خودمم دذخیره تخمکم اومده پایین دیگه حتی به آی وی افم ...

ان شالله عزیزم فردا هم دوباره بزن و تا پنج دقیقه چشم از بیبی چک برندار ببین زیر پنج دقیقه هاله میوفته یا نه؟ تو رو خدا هرچی شد بهم خبر بده

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
که تو خداوند رویدادهای محال بودی و هستی🌝 خدایا بخاطرِ داشتنِ فرزندی سالم، باهوش،عاقل،زیبا و خوش شانس هزاران بار شکرت♥️  (الحمدلله کَما هُوَ اهلَهٌ)
حتما پیج فلورا تاجیک رو فالو کن وطبق لایوهاش عمل کن هر دو شما خوب میشین .bardari-flora

اتفاقا پیجشو دارم عزیزم و داریم بهش عمل میکنیم تا ببینم خدا چی میخواد برامون

همسرم خیلی ضعیفم نیست فقط تحرک کلاس آش صفره 

انشالله که بارداری  من خودم ماه پیش سه تا بیبی چک به فاصله چند روز زدم که منفی بودن ولی بعد چن ...

از نزدیک پررنگتره تو عکس کمررنگ تر میفته😢😢

ایشالا خدا برا هممون بخواد ممنونم عزیزم

2706