2737
2734

قدیما انباری میکردن

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

معمولا یا انباری میکنن یا دستشویی

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
انباری،یا یه فضای دنج که خوشگلش کنی با گل‌های رونده و یه میز و یه صندلی واسه مطالعه،البته اگه عنکبوت ...

انباری حیاطمون داریم پیشنهاد دیگه ای دارین؟

بنظرتون اگه زیرش رو شیر آب درست کنیم با سنگ نما خوب میشه؟

فضاش کوچیکه چون یه قسمتی از زیرش برای ساخت دستشویی رفته 

انباری و دستشویی حیاطمون داریم پیشنهاد دیگه ای دارین؟ بنظرتون اگه زیرش رو شیر آب درست کنیم با سنگ ن ...

اره اینم خوبه.تو گوگل هم بزن ببین از زیر راه پله چه استفاده هایی میشه کرد ایده بگیر و هرچی که بیشتر به کارت میومد و انتخاب کن.

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
2740