2752
2734
عنوان

اونایی که تجربه لاغری داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 49 پست
جدی؟؟؟؟؟؟چه قرصی؟ عوارض نداره؟ من خودم کم میخورم ولی هرقرصی خوردم نتیجه نداشته خودم کم میخورم

اره والا خیلیاشون اشغالن بعضیاشونم میگن توش شیشه داره فلان

آلفا اسلیم بود دیگ جونمو گذاشتم کف دستم گفتم اینم امتحان میکنم ولی خیلی خووب بود خیلیییی

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️
گلم با روزی چقدر کالری میتونم این مقدار وزن کم کنم؟

یه برنامه کالری شماربزن توگوشیت مثلا کرفس قد ووزنت رووارد میکنی خودش برات کالری موردنیازروزانه رو میاره مطابق اون بخور ماه اول سایزکم میکنی بعدش هرماه تا3کیلو میشه کم کرد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ورزش موثر تره یا رژیم فداتشم؟

رژيم ٨٠٪؜ راه حله اما خب دركنارش تحرک هم داشته باشى هم به رژيمت كمك ميكنه هم به اينكه بدنت شل و افتاده نشه

اما در كل درطول رژيم ، ورزش سنگين نكن چون بدتر بيحال ميشى ميرى يه عالمه ميخورى! 

يه ورزش سبك داشته باش

چه شکلیه عزیزم؟

۸ شب شام میخوری تا ۱۲ طهر فردا غذا نمیخوری فقط مایعات مجاز 

از ۶ صبح تا ۱۲ ظهر چربی های اضافه مثل شکم و پهلو آب میشه ..میتونی این ساعت یه ورزشی بکنی حالا هرچند دقیقه که میتونی 

بعد دوباره آزادی غذا بخوری تا ۸ شب 

ولی اگر این چربی و قند اضافه رو حذف کنی خیلی زودتر نتیجه میگیری

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
جدا؟؟؟ ضرر نداره؟ اسمشو میگی؟

بببین اگ ی وخ تقلبی بود داغووونت میکنه

من میتونم جایی ک اصل داره رو معرفی کنم اسمش آلفا اسلیم بود 

ضرر ک نه نداشت چون من وسطاش باردار شدم چکاب کامل اینا دادم هیچیم نبود

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️
یه برنامه کالری شماربزن توگوشیت مثلا کرفس قد ووزنت رووارد میکنی خودش برات کالری موردنیازروزانه رو می ...

مرسی از راهنماییت قشنگم

دردی که تو رو نکشه، قوی ترت می‌کنه...
۸ شب شام میخوری تا ۱۲ طهر فردا غذا نمیخوری فقط مایعات مجاز  از ۶ صبح تا ۱۲ ظهر چربی های اضافه ...

خیلی ممنونم از راهنماییت🥹

وایییی آفرین به اراده ات قشنگم چطوری؟🥹

فداتشم عزیزم

من بلک اسلیم میخوردم ازمایشگام فرستادم شیشه و فلان نداشت کاملا گیاهی بود از عطاریا میتونی بگیری دوستم تبریز از داروخانه هم گرفته بود به راحتی هم گذاشتمش کنلر در کنارشم قندوشکرو بکل قطع کردم و روزانه 1ساعت پیاده روی داشتم

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
رژيم ٨٠٪؜ راه حله اما خب دركنارش تحرک هم داشته باشى هم به رژيمت كمك ميكنه هم به اينكه بدنت شل و افتا ...

خیلی ممنونم ازت خوشگلم🥲 خودمم تا رژیم میگیرم سریع گشنم میشه دلم میخواد فقط بخورم

فداتشم عزیزم من بلک اسلیم میخوردم ازمایشگام فرستادم شیشه و فلان نداشت کاملا گیاهی بود از عطاریا میت ...

خیلی ممنونم ازت خوشگل خانم مرسی🥹♥️

دقیقا بعد مصرف بلک اسلیم من باردار شدم یک ماه اول بارداریمم نمیدونستم و همچنان قرص رو میخوردم و هیچ مشکلی هگ پیش نیومد

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
اره والا خیلیاشون اشغالن بعضیاشونم میگن توش شیشه داره فلان آلفا اسلیم بود دیگ جونمو گذاشتم کف دس ...

میشه عکسشو بزارید داروخونه بدون نسخه میشه خرید؟

اگه خوب باشه که دعاتون میکنم

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65
2706