2733
2734
عنوان

با این کار شوهرم طلاق بگیرم؟

279 بازدید | 17 پست

نمیره سرکار

واسش کار جور شد پیچوند

زنگ‌میزنن بیا مصاحبه قبول نمیکنه نمیره الکی بهونه میاره

بچم یه هفته اس مریضه فقط حرف میزنه

حالم بده جایی ندارم ک برم

حالم از بیعرضه بودنش از دروغگو بودنش بهم میخوره

از بیکار بودنش بهم میخوره

از بچم شرمنده ام خاک تو سرم با این انتخابم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طلاق بگیری وضعت بهتر میشه؟ اگه بهتر میشه بگیر اگه نمیشه فکر کسب درامد باش نه طلاق

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد
2731

بی مسئولیت و تنبل شده

بزور بفرستش سرکار

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
طلاق ک نه   فقط  مجبور ب   کار کردنش کن     شوهر من بدلخت صب تا شب  س ...

حالا تو تاپیکی که اسی از شوهرش غمگینه پُز شوهرتو نمیدادی نمیشد!؟

یک نفر رفت که همه جانم بود ، رمق از پاهایم ، شوق از چشم‌هایم ، نیمی از قلبم برد 🥹🥀 مادرم💔

بهش روحیه بده ، اقتدارش رو زیاد کن خودش میره دنبال کار ، چیزی نگو که اعتماد به نفسش از بین بره ، بگو تو پشت و پناه مایی 

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
2706