2752
2734

من افسردگی شدید دارم بخاطر شرایط زندگیم قصد خودکشی داشتم داروی ضد افسردگی مصرف کردم منو از اون غم شدید نجات داده ولی بعد از سه ماه مصرف احساس میکنم درمان نشدم حتی امروز یکم حال روحیم بدتر از هر روزه 

پدرم اعتیاد داره اوضاع مالی خوب نیست مامانم استرسی و عصبیه منم افسرده شدم و داغون

عیسی مسیح:دشمن خود را همانند دوستت دوست بدار

عزیزم تا شما سبک زندگیت روعوض نکنی، دارو ها بی فایده هستن و گاها تاثیر برعکس میذارن.. 

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم تا شما سبک زندگیت روعوض نکنی، دارو ها بی فایده هستن و گاها تاثیر برعکس میذارن.. 

چطور سبک زندگیم عوض کنم

چطور سبک زندگیم عوض کنم

مثلا چیزی که اذیتت میکنه رو از زندگیت حذف کن

یا اگر خانوادت حالت رو بدتر میکنن 

سعی کن هرطوری شد به واسطه کار ازشون دور بشی

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...

دارو رو باید درکنار راهکار های دیگه استفاده کرد مثل اینکه شما تو ماشین خاموش بشینی و توقع حرکت داشته باشی اون قرص ها نقش بنزین ماشین رو داره اما شما خودت هم باید استارت بزنی عزیزم

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
فکر میکنم این فراز و نشیبها باشن  اینکه غمت تسکین پیدا کرده یعنی موثر واقع شدن

بله از اون افکار خودکشی خارج شدم کامل 

روزی دو تا میخورم آخه  دیگه بیشتر؟

دوتا زیاد نیس

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بهتر میشه ولی کامل خوب نمیشه 

من دوساله درگیرم

وقتی سیستم استرس فعال شه تو بدن به این راحتیا خوب نمیشه باید خودت کمک کنی به خودت در کنار دارو

اگه دیدی با کامنتم مخالفت کردی و جوابتو ندادم یعنی حوصله بحث ندارم😇 آره اصلا هر چی شما میگی درسته😁
بهتر میشه ولی کامل خوب نمیشه  من دوساله درگیرم وقتی سیستم استرس فعال شه تو بدن به این راحتیا ...

استرس چیزی نیست هیچ وقت تموم شه برا همه هست 

از کجا بفعمیم این مقدار استرس طبیعیه یا به حد غیر نرمال رسیده ؟

شما بابت چه مشکلی چه دارویی مصرف میکنید یعنی علایمتون چی بود ،؟

لطفا لایک نکنید ممنونم .
مثلا چیزی که اذیتت میکنه رو از زندگیت حذف کن یا اگر خانوادت حالت رو بدتر میکنن  سعی کن هرطوری ...

کاش میشد بابامو حذف کنم 

دوست دارم برم سر کار اجازه نمیدن 

میرم دانشگاه بخاطر افسردگی نمیتونم درس بخونم اینکه هزینه دانشگاه میدم نمیتونم درس بخونم فشار روانی بدتری بهم وارد می‌کنه 

مشکل اصلی تر اینه یه حسی درونم میگه تو هیچی نمیشه بی ارزشی و از همه مهم تر نا امیدم 

برای فرار از غم اعتیاد پیدا کردم به گوشی از کارام موندم همش تحقیر می‌شنوم 

اوضاعم اصلا خوب نیست 

داروها فقط باعث میشن کمرنگ بشه فکر کردن به این مسائل

دارو رو باید درکنار راهکار های دیگه استفاده کرد مثل اینکه شما تو ماشین خاموش بشینی و توقع حرکت داشته ...

دقیقا همینطوره

میشه پیام قبلیم بخونی ؟

2706