2752
2734
عنوان

شما تا حالا قلبتون به تپش افتاده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20884 بازدید | 2178 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

@خاتونخانوم   @باآآآآرآآآآنعشق   بسم الله الرحمن الرحیم سلام  عاشقان ...

❣#سلام_امام_زمانم❣

اَلسَّلاَمُ عَلَي بَقِيَّهِ اللَّهِ فِي بِلاَدِهِ وَ حُجَّتِهِ عَلَي عِبَادِهِالْمُنْتَهِي إلَيْهِ مَوَارِيثُ الأَْنْبِيَاءِ وَ لَدَيْهِ مَوْجُودٌ آثَارُالأَْصْفِيَاءِ، اَلْمُؤْتَمَنِ عَلَي السِّرِّ وَ الْوَلِيِّ لِلْأَمْرِ

💎سلام بر باقي مانده خدا در كشورهايش و حجّت او بر بندگانش، آنكه ميراث پيامبران به او رسيده، و آثار برگزيدگان نزد او سپرده است. آن امين بر راز، و ولي امر.

یا مهدی ادرکنی

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
@montazer62     @mah_pishonii     @hadis12345     @gole_moham ...

چقد زیبا

چقدر من به این آیه از قرآن و معنیش احتیاج داشتم:)

احساس میکنم نشونه ای از طرف خدا بود...واقعا میگن هیچ اتفاقی اتفاقی نیست درست گفتن👌🏻

انشاءالله ک عاقبت بخیر بشید هم خودتون و هم خانوادتون🥰

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🏻🤲🏻♥️

رِفیقَ مَن لا رِفیقَ لَه...خداجونم ممنونم ک تو روزای سخت زندگیم،وقتی کسی نبود درکم کنه  و همه دَکَم کردن اما تو همیشه منو تو آغوشت کشیدیو درکم‌ کردی🙃... خداجونم ممنونم ازت ک در حالی ک من بد بودم اما تو بازم در حقم لطف داشتیو بهم خوبی کردی💝خداجونم تو اگه نجاتم نمی‌دادی از خیلی چیزا و خیلی کارا...الان من خوب بود داخل قبرستون باشم ن اینجا🥺✋🏻💟ممنونم ازت ک‌ منو از منجلاب نجات دادی و همیشه برام ستارالعیوب بودی🥺💞...ممنونم ازت ک جای خالی اون چیزایی ک نداشتم رو برام پر کردی😘...ممنونم ازت ک بدون دلیل عاشقمی🫂...ممنونم ازت ک همیشه وقتی میگم ببخشید سریع الرضایی و  منه رو سیاه رو خیلی سریع می‌بخشی🥹🚶🏻‍♀️...تو خیلی دوست داشتنی هستی عشق جذاب و باحال من... همه کس و کار من! عاشقتم یه عالمه هرچی بگم بازم کمه😍عزت دست توعه عشقم بزار بقیه هرچی می‌خوان بگن، بگن:)مهم نیست!خیلی دوستت دارم بهترین و تنها ترین رفیق من❤️💛💚💙💜🤎🧡💝💟💕💞💓💗💖💌🫂😘😍حالا ک تا اینجا اومدی و همه امضام رو خوندی سه تا صلوات بفرست برا ظهور آقامون امام زمان....اللهم عجل لولیک الفرج💖💗💓
2731
چقد زیبا چقدر من به این آیه از قرآن و معنیش احتیاج داشتم:) احساس میکنم نشونه ای از طرف خدا بود...و ...

عزیززززم 🫂

خدارو شکر که دوست داشتین 😍

ممنون از دعای قشنگت ❤️

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
صلی الله علیک یا صاحب الزمان  اللهم صل الله محمد و آل محمد و عجل فرجهم  انشاءالله حاجت ر ...

ان شاالله 🤲

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
ممنون از لطفتون عاقبتت بخیر💕 ان شاالله صبرم زیاد بشه❤️ ان شاالله گره از کار بنده ها باز بشه💕 ال ...

فدات قشنگم ♥️

ان شاالله 🤲

برام دعا کن عزیزم فردا صبح وقت دکتر دارم،دعا کن چیزیم نیاشه دیگه توان ندارم،مُردم از استرس

عزیزم ان شاالله که چیزی نیس🤲

حمد میخونم از طرف شما هدیه به صاحب الزمان 🌹

ممنونم ازدعوتتون دوست خوبم الهی زندگیت پرازآرامش باشه برا وسعت روزی من هم دعا کنید ده تا توحیدهدیه م ...

فدات قشنگم ♥️

منم ده تا توحید از طرف شما هدیه میکنم به صاحب الزمان

ان شاالله پر روزی باشید🌹

سلام عزیزم تو یه حالی بودم ک خیلی ب این متن قشنگی ک فرستادین و اون آیه های آسمانی احتیاج داشتم برام ...

فدات قشنگم 🥰

خدارو شکررررر

عزیزم مرسی که تگم کردی ، اتفاقا چه قدر به این ایه قشنگ امروز نیاز داشتم خدا خیرت بده مهربون اجرت با ...

فدات قشنگم 🥰

خدارو شکر که دوست داشتین ♥️