2733
2734

سلام روزتون بخیر عزیزان🌸🌹

من و‌همسرم حدود ۴ ماهه مزدوج شدیم و بخاطر شرایط تحصیلی کاری، زندگی مستقلی رو در یکی از شهر ها داریم. من دانشجوی کادر درمان هستم و دیشب برای اولین بار شیفتی داشتم که تا یک شب طول کشید. 

همسرم ماشین ندارن فعلا(پزشکن) و فاصله منزل تا بیمارستانم حدود ۲۰ دقیقه ست

بعد اتمام شیفت از همسرم خواستم چطور برگردم‌خونه؟همسرم گفتن امشب پاویون بیمارستان بخواب یا اسنپ بفرستم که منم چون احساس امنیت نمیکردم، به همسرم گفتم پاویون بیمارستان میخوابم و همسرم قبول کرد به راحتی(چند روز پیش گفته بود میام دنبالت که کلی پیشش ذوق کرده بودم) 

خیلی امروز ناراحتم که چرا نیومد دنبالم و چرا نسبت به اینکه برم خونه بی تفاوت بود و‌ الان باهاش سرسنگینم

حق با کیه خانمای گل؟ 

به همسرم چی بگم؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سر سنگین باش ولی قهر نکن و زمانی که علت رو پرسید شفاف بگو که من ازت همچین انتظاری رو دارم عزیزم

اگه کسی امضام رو دید برای اینکه خدا  بچه های سالم و صالح به من و همسر مهربونم بده صلوات بفرسته لطفا🥹
2731

یک وقتهایی ما فکر می‌کنیم توی اولویت فکری و ذهنی همسرمون هستیم 

اما متاسفانه

بخاطر شرایط موجود دغدغه ها عوض شده و اولویت بندی ها فرق کرده

درست میشه

و البته

به جایگاهت شک نکن

مشغولیاتش زیاده

الان سرسنگین رو بزار کنار و عادی برخورد کن چون اون اصلا نفهمیده واسه چی ناراحتی

بعدا که حالتون خوب بود بگو راستی دوست داشتم اونشب بیای دنبالم که باهم بخوابیم تو خونه خودمون

مردا مثل ما آنقدر به جزئیات توجه نمیکنن عزیزم

گل کوچیک من👶🏻🌸عزیز پسرم🧒🏻امید قلب مادری👩🏻‍🍼🫀

نه عزیزم ،ناراحت نباش.شاید خسته بوده.آقایون گاهی خواسشون نیست به بعضی از احساسات ما.

اونا خیلی اوقات منطقی فکر میکنند نه احساسی.

اگه برات خیلی مهمه,میتونی برای دفعه بعد با محبت ازش بخوای بیاد دنبالت.

سلام عزیزان .یک حسینیه در مشهد گروهی رو تشکیل دادن برای ازدواج افراد مجرد.و معرفی موارد ازدواج به همدیگه. اگه هر فرد مجردی رو میشناسید که قصد ازدواج داره،چه آقا و چه خانم.و در هر سن و سالی،میتونید به آیدی زیر در ایتا و سروش پیام بدید ،تا فرم های ثبت نام رو در اختیارشون قرار بدهند.😊@andishehayniko

به نظر من وقتی تو حال کاملا خوب و در آرامش بودید با ایشون مطرح کنید ناراحتی تون رو ولی نه قهر کنید نه برید تو قیافه البته با یه تاپیک نمیشه نظر کلی داد ولی با توجه به همین تاپیکتون همسرتون ازون دست آدمها هستن که زیاد شما رو محدود نمی کنن و خیلی اصرار ندارن که همه وقت باید با هم باشید اینطور آدمها از اینکه کسی یکسره بهشون بچسبه یا دنبالشون باشه خوششون نمیاد شاید چون اول ازدواجی فکر کنی این خوب نیست ولی در دراز مدت می بینی که خیلی اخلاق خوبیه چون همسر من اینطوریه و عکسش رو هم در اطرافیان دیدم که چقدر اذیت کننده هست که حتمممااا باید همه جا با هم باشن

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰